Добігла кінця Всеукраїнська доброчинна акція

Добігла кінця Всеукраїнська доброчинна акція для дитячих соціальних закладів «Подаруй дитині радість читання!». Завдяки благодійному проекту від Укрпошти вихованці дитячих будинків у 2015 році тішитимуться яскравими та цікавими дитячими розмальовками, журналами і газетами.

 

Акція «Подаруй дитині радість читання» не вперше проводиться в Укрпошті. У 2010-2013 роках завдяки оформленню доброчинної передплати різними підприємствами, установами, банками, приватними підприємцями та звичайними людьми діти-сироти мали змогу отримати та читати яскраві та цікаві видання.

 

До акції, що тривала з 1 жовтня по 20 грудня 2014 року, охоче долучались усі, хто хотів подарувати малечі частинку радості та добра: працівники Укрпошти, споживачі поштових послуг, підприємства тощо. Оформити передплату на видання дитячої або юнацької тематики для будь-якого соціального закладу України міг кожен бажаючий у відділенні Укрпошти.

 

Щоб проінформувати мешканців Тернопільської області про початок Всеукраїнської доброчинної акції «Подаруй дитині радість читання!» працівниками поштового зв’язку було розміщено інформацію на офіційному сайті ТД УДППЗ «Укрпошта» у всіх відділеннях поштового зв’язку області, ЗМІ, розіслано листи-запрошення по підприємствах та організаціях.

 

У акції взяло участь багато мешканців та організацій Тернопільської області. Серед благодійників передплатної акції були такі великі підприємства : ЗАТ «Добра вода» , ТОВ «Агромлин», ТОВ «Україна», що передплатили літературу для Чортківської школи-інтернату, Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу. Не залишилось осторонь і КП «Тернопільводоканал» – здійснивши передплату для Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради для розумово-відсталих дітей.

 

Взяли активну участь у акції і працівники Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта». Так працівники ЦПЗ №3 та ЦПЗ №4 здійснили передплату дитячих видань для піклування і дітей позбавлених батьківського.у Козівському районі Кременецької школи-інтернату та дітей-сиріт.

 

Тепер малюки з радістю та задоволенням гортатимуть сторінки різнобарвних журналів: «Малятко», «Пізнайко», «Зайчик», «Кузя», «Веселка», «Барвінок», «Мамине сонечко», «Мурзилка» тощо.

 

Загалом, під час проведення акції було передплачено більше 1000 примірників дитячих періодичних видань на загальну суму 5397,25 грн. Ми сподіваємось, що проект приверне увагу громадськості, державних і недержавних організацій, дасть поштовх до подальшого обговорення проблем дитячого сирітства.

 

Водночас повідомляємо, що акції з добрих справ не закінчуються ніколи! Творити добро можна і сьогодні! Запрошуємо всіх, не вагаючись, оформлювати передплату для дитячих будинків на періодичні видання дитячої або юнацької тематики.