Добрий день Вам!

Зубчик Тарас

Ця звісточка у Вашу газету від Зубчика Тараса. Я учень 5-го класу та внук моєї бабусі Зубчик Ніни Іванівни, яка 42 роки працює у відділенні поштового зв’язку Любохини. Свою бабусю я дуже люблю і поважаю. Нас у неї п’ятеро внуків і всі хлопці.

 

Все дитинство моє пройшло на пошті. Змалечку бабуся брала мене з собою розносити газети та журнали. Цікаво дивитись, як всі люди чекають на неї вийшовши на подвір’я чи виганяючи худобу. Але як радісно її зустрічають! Робота у неї дуже відповідальна та важлива. Люди завжди відчувають чесність, щирість та доброту.

 

Найцікавіше спостерігати як бабуся Ніна приймає листи. Вона завжди наклеює на них якісь «кольорові кубики» – які називаються поштовими марками. На відділенні пошти я дуже люблю роздивлятися ці марки та святкові листівки. Це дуже захоплююче заняття! А ще, нещодавно я дізнався чим відрізняються поштові марки і чого на одні конверти можна клеїти лише одну, а на інші дві або три марки.

 

Вдома бабуся Ніна допомагає нам робити уроки, глядіти меншого братика Сергійка. Щоб веселіше було проводити вільний час я читаю журнал «Кенгуру» та газету «Зайчик», які бабуся передплачує для мене. У вихідні бабуся Ніна допомагає мені розгадувати кросворди чи дитячі ребуси, якщо я сам не знаю відповідей.

 

Я їй теж в усьому допомагаю, особливо люблю доглядати квіти, яких у бабусі дуже багато. Наш сад завжди «цвіте»: цвіт весняних квітів міняється з літніми та осінніми і яскраві кольори завжди вирізняють наш будинок.

 

Ще одна моя улюблена справа – терти мак на пироги, які бабуся Ніна пече для нас у печі. Щонеділі ми разом усією сім’єю любимо пити чай та смакувати теплі зарум’янені пироги з маком, тоді ж бабуся всміхаючись завжди каже, що вони такі смачні через те, що ми разом їх готуємо.

 

Бабусю ми дуже-дуже любимо тебе! Дякуємо за ласку, тепло і твою доброту. Будь завжди усміхнена! Я з вдячністю присвячую цей вірш бабусі:

 

Нехай над Вами небо голубіє
І хай не знають втоми руки золоті.
Нехай душа ніколи не старіє
А серце не втрачає доброти.

 

Бабусю, вітаю тебе зі святом 8 Березня. Бажаю тобі бути здоровою, гарною, щастя багато, радості та любові!

 

Тарас Зубчик