Доброчинна передплата для військових

Поштовики Вінницької дирекції Укрпошти здійснили доброчинну передплату періодичних видань для військових, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному центрі ВПС.

 

Війна, що йде на Сході України та агресія сусідньої держави змусили усіх українців глибше та відповідальніше подивитися на своє життя. І якщо не всі можуть воювати на східному фронті, то підтримати військових може кожен. Виключенням не стала і Вінницька дирекція Укрпошти, адже мужність та героїзм солдатів і офіцерів української армії не лишають нікого байдужими.

 

Днями бійців, які отримали поранення у ході антитерористичної операції та проходять реабілітацію у Військово-медичному центрі ВПС відвідали поштовики Вінницької дирекції на чолі з керівником Наталією Костюк. Спілкувались здебільшого про справи мирні та буденні. Також поштовики вручили їм комплекти різнобарвних періодичних видань, цукерки та фрукти.

 

«У рамках підтримки армії наш поштовий колектив передплатив для поранених понад 10 періодичних видань, доставка яких буде відбуватися щотижнево у середу і п’ятницю до бібліотеки шпиталю. – повідомила Наталя Петрівна Костюк, – Сподіваємось, усі пацієнти військового госпіталю якнайшвидше повернуться до активного способу життя, а той сум та відчай, що читаються у їх погляді, згодом відійдуть у небуття і заміняться на радість мирному небу, спілкуванню з друзями, втомі після трудового дня та іншим буденним речам».

 

Колектив Вінницької дирекції Укрпошти власним прикладом закликав і інші регіони підтримати наших військових, адже ці їм так необхідно.