Донецька Дирекція УДППЗ «Укрпошта» прийняла участь у благодійній акції «Збери кошик для дітей-сиріт»

11695454_1460985457547602_5247420773648166623_n

25 червня 2015 р. представники Донецької Дирекції відвідали соціально-реабілітаційний центр для дітей-сиріт «Смарагдове місто» в місті Святогірськ Донецької області, в якому перебувають більше 400 дітей-сиріт, які були екстрено вивезені із зони бойових дій АТО, а саме дошкільне відділення, де на даний час знаходяться 72 вихованця віком від 3 до 9 років, які позбавлені батьківського піклування.

 

У дітей спостерігається затримка фізичного та розумового розвитку. Багато дітей переїхало з Донецького дитячого будинку №1 «Теремок», та Маріїнської школи-інтернат, тимчасово знаходяться діти з Маріупольського дитячого будинку № 4 «Сонечко».

 

Нами було передано іграшки, солодощі, книжки. На даний час діти ще потребують літнього одягу, взуття, медикаментів.
Також є діти, які потребують особливої уваги:

 

Світлана Кузьмєнко, 4 рочків, діагноз –іхтіоз, потрібна консультація фахівця, ліки, ванночка для приймання ван, багато крему для зволоження шкіри.

 

Світлана Лукіна, 8 рочків –діагноз гемангіоматоз, потрібне оперативне втручання та пластика, дівчинці важко їсти та говорити із за пухлини у роті.

 

Рєвякіна Софія 5 рочків, дівчинка інвалід з аномалією розвитку нижньої кінцівки та викривлення хребта, потребує лікування, спеціальний корсет та дитячу коляску для пересування.

 

Надя Захарова 5 рочків, пухлина мозку, здоров’я в дуже поганому стані.

 

Віталік Гетьманський 5 рочків, зрощені пальці , заяча губа, вовча паща, та гнояться очі.

 

Просимо усіх не байдужих хто має змогу допомогти цим дітям в лікуванні звернутися до директора святогірського санаторно-оздоровчого центру соціальної реабілітації дітей-сиріт «Смарагдове місто» Галини Демченко або до Донецької Дирекції «Укрпошта» за тел. 050-099-043-67-60 Анна.

 

Творімо добро разом!