Дотримання пожежної безпеки в літню пору, це актуально

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

У зв’язку з коливанням високих температур, збільшився ризик виникнення пожеж. Тож, 1 липня поточного року з водійським складом Центру перевезення пошти Дніпропетровської дирекції «Укрпошта» був проведений додатковий інструктаж з питань дотримання вимог пожежної безпеки в літній пожежонебезпечний період.

 

Провів інструктаж виконуючий обов’язки начальника Учбового пункту аварійно – рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області, майор служби цивільного захисту Сальник В.В. Під час проведення інструктажу основну увагу було звернуто на заходи пожежної безпеки на об’єктах поштового зв’язку, а саме організаційні та технічні заходи. Оперативні дії при пожежі – оповіщення та виклик пожежної охорони, а також дії, спрямовані на ліквідацію пожежі. Крім того, було акцентовано увагу на первинних засобах пожежогасіння та порядок їх застосування. Та на завершення розглянули заходи пожежної безпеки у побуті.

 

Проведений інструктаж був спрямований на те, щоб вкотре, наголосити – контроль за дотриманням вимог пожежної безпеки — справа необхідна, адже найголовніша цінність — життя та здоров‘я людини.