Тарифи у форматі pdf

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/03/Тарифи-на-інші-послуги_pdf_1.png
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/03/Тарифи-на-інші-послуги_pdf_2.png
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/05/taryfy_inshi_poslugi_pdf-03.jpg
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/05/taryfy_inshi_poslugi_pdf-04.jpg
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/02/інші_послугиnew-05.png

17. Плата за рекомендоване повідомлення про вручення міжнародного поштового переказу аналогічна розміру плати за рекомендоване повідомлення про вручення відправлення у межах України.

18. Тариф діє на період з 1 січня до 31 грудня 2019 року.

Заключні положення

  1. Тарифи на інші послуги застосовуються всіма об’єктами поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, що надають послуги користувачам.
  2. Філії товариства за письмовим погодженням з АТ “Укрпошта” мають право знижувати рівень Тарифів на інші послуги, але не нижче собівартості відповідної послуги.
  3. За повернення або досилання відправлень з оголошеною цінністю у межах України, крім рекомендованих, з відправників (адресатів) справляється плата за масу відправлення згідно з тарифами на пересилання простих листів/бандеролей.
  4. Досилання міжнародних поштових відправлень, поштових переказів у межах України на нову адресу (за заявою відправника або адресата) здійснюється за тарифами в залежності від виду відправлення, способу пересилання і країни призначення (у межах України досилання міжнародних відправлень з оголошеною цінністю та дрібних пакетів здійснюється за тарифами на пересилання рекомендованих бандеролей у межах України).