Тарифи у форматі pdf

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/08/taryfy_inshi_poslugi-01.jpg
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/08/taryfy_inshi_poslugi-02.jpg
https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/08/taryfy_inshi_poslugi-03.jpg

https://ukrposhta.ua/wp-content/uploads/2019/08/taryfy_inshi_poslugi-05.jpg

17. Плата за рекомендоване повідомлення про вручення міжнародного поштового переказу аналогічна розміру плати за рекомендоване повідомлення про вручення відправлення у межах України.

18. Тариф діє до 31 грудня 2019 року включно.

Заключні положення

  1. Тарифи на інші послуги застосовуються всіма об’єктами поштового зв’язку АТ “Укрпошта”, що надають послуги користувачам.
  2. Філії товариства за письмовим погодженням з АТ “Укрпошта” мають право знижувати рівень Тарифів на інші послуги, але не нижче собівартості відповідної послуги.
  3. За повернення або досилання відправлень з оголошеною цінністю у межах України, крім рекомендованих, з відправників (адресатів) справляється плата за масу відправлення згідно з тарифами на пересилання простих листів/бандеролей.
  4. Досилання міжнародних поштових відправлень, поштових переказів у межах України на нову адресу (за заявою відправника або адресата) здійснюється за тарифами в залежності від виду відправлення, способу пересилання і країни призначення (у межах України досилання міжнародних відправлень з оголошеною цінністю та дрібних пакетів здійснюється за тарифами на пересилання рекомендованих бандеролей у межах України).