Два велосипеди – в одне поштове відділення

?

В усіх поштових відділеннях Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» триває передплатна кампанія. Редакції волинських газет організовують масштабні акції для читачів, взявши участь у якій кожен може виграти цінні призи. Зазвичай буває, що листоноші, як прямі посередники оформляють передплату найбільшої кількості видань саме на доставних дільницях. Тому часто видавці пропонують заохочення і для них.

 

Нещодавно, за рекордні показники з передплати тижневика «Ти і Я, і вся сім’я» редакція подарувала аж два велосипеди відділенню поштового зв’язку Липне Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та побажала працівникам пошти і надалі тримати такі високі показники передплати.

 

Я і мої дівчата-листоноші Раїса Савчук та Людмила Мельник завжди радимо односельцям виписувати періодику, яка й нам до вподоби, – розповідає начальник відділення поштового зв’язку Липне Наталія Піддубна, – «Ти і Я, і вся сім’я» цікава газета: в ній новини, телепрограма, рецепти та життєві історії. Так і вийшло, що найбільше отримуємо по передплаті саме її.

 

Новенькі велосипеди відтепер стануть помічниками та надійним транспортом, щоб вчасно доставити свіжі новини у газетах та інші поштові послуги.

 

– Завжди підтримую додаткову мотивацію для працівників і вважаю, що заохочення із сторони наших партнерів – це тільки плюс, бо ми разом зацікавлені у збільшенні доходів та актуалізації поштових послуг, – зауважує керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків.