Ефективний старт на вагомий результат

DSC_0015

УДППЗ «Укрпошта» постійно працює над впровадженням нових, перспективних проектів та удосконаленням своїх основних поштових послуг. Так, у минулому році значно розширився спектр фінансових послуг. Їх перевага на пошті полягає не тільки у розгалуженій мережі ВПЗ, високій кваліфікації працівників у цій сфері, а й у можливості, без затрат часу в одному місці оплатити платежі, покласти депозит чи оформити страховий поліс. Нині тенденції розвитку страхового ринку України вказують на те, що впродовж останніх років страхова справа розвивається швидкими темпами, що перетворило її на одну з найбільш динамічну і стабільно працюючу фінансову сферу.

 

З 2015 року окрім послуги страхування автотранспортних засобів, клієнти відділення поштового зв’язку можуть убезпечитися застрахувавши себе або рідних від нещасних випадків.

 

Зважаючи на продуктивні результати діяльності багаторічної співпраці з страховими компаніями, Волинська дирекція Укрпошта наполегливо розпочала працювати в напрямку програми страхування від нещасних випадків у відділеннях поштового зв’язку – «Решта для здоров’я».

 

Компаніям «М-Лайф» та «Дека Іншуренс» вдалось зацікавити споживачів Укрпошти вигідними умовами страхування за доступними цінами. Сума страхового полісу стартує від 10 гривень, які дуже часто можуть бути здачею від отриманої поштової послуги. За словами операторів ОПЗ, особливо взимку, в період підвищеного травматизму збільшилась кількість бажаючих застрахуватися. Адже після нещасного випадку страхова компанія обов’язково виплачує клієнту суму в рамках оформленого договору.

 

Окрім вигідних пропозицій клієнтам, страхові компанії запропонували усім працівникам відділень поштового зв’язку взяти участь у конкурсі. Зокрема, компанія «Дека Іншуренс» представила акцію «Ефективний старт на вагомий результат», що передбачає винагороду за найкращі показники.

 

Підсумки першого місяця акції були особливо вдалими для Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта». В представлених номінаціях: «Краще відділення» та «Найефективніше відділення» в І, ІІ, ІІІ, IV та V групах, перші та другі призові місця зайняли поштові відділення Волинської дирекції. Грошові премії отримали: ВПЗ Камінь-Каширський-1, ВПЗ Луцьк-25, ВПЗ Луцьк-16, ВПЗ Горохів, ВПЗ Ковель-2, ВПЗ Володимир-Волинський-1, ВПЗ Ковель-5 та ВПЗ Маневичі-2.

 

«Працівники Волинської дирекції Укрпошти завжди активно беруть участь у запропонованих конкурсах, акціях, що оголошені Генеральною дирекцією Укрпошти або нашими партнерами. Я вважаю ефективною таку роботу, що збільшує показники, завойовує довіру споживачів і, відповідно, збільшує винагороду за працю працівника. В операторів відділення поштового зв’язку щодня є можливість збільшити свою заробітну плату шляхом нарощення кількості послуг – оформивши страховий поліс чи продавши електронний квиток, товари і т.д. До основної зарплати нараховують відсоток від реалізації послуг», – розповідає керівник Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Гавришків.

 

Проекти від страхових компаній «Дека Іншуренс» та «М-Лайф» є підтвердженням того, що Укрпошта, як національний оператор поштового зв’язку є гарантією впевненості у якості наданих послуг, а подібні акції демонструють, що злагоджена співпраця та правильна мотивація дає високі результати.

 

Отож, вітаємо переможців та дякуємо найактивнішим працівникам Волинської дирекції Укрпошти за здобуті досягнення, що й стали вирішальними у підсумку. Щиро вдячні партнерам за ініціативність, що стимулюють поштовиків демонструвати свої найкращі якості.