Екскурсія для учнів Хмельницького професійного ліцею електроніки

IMGP0097

В порядку надання технічної допомоги та з метою повного і якісного виконання навчального плану 05.10.2016р., в Хмельницькій дирекції УДППЗ «Укрпошта» було проведено екскурсію для учнів 1 курсу Хмельницького професійного ліцею електроніки, які навчаються за професією «Оператор поштового зв‘язку».
Учнів ознайомлено з операційними залами і дільницею доставки МВПЗ №7 Поштамту, диспетчерським пунктом, цехом оброблення пошти, музеєм.

 
IMGP0096

Проведено розповідь про робочі місця МВПЗ №7 Поштамту та послуги, які вони надають. Проінформовано про нові послуги: термінові перекази, страховки, благодійні допомоги, коробкові продукти. Ознайомлено з роботою листонош.

 

Діти ознайомлені з роботою диспетчерського пункту та працівників в цеху оброблення пошти, порядками відправки та приймання пошти, сортування газет, листів, відстеження поштових відправлень.

 

Завершено екскурсію відвідуванням музею. Учням проведено розповідь про рідкісні екземпляри поштових пристроїв та матеріалів: сургучниці, телефонні апарати, касові апарати, ваги, оголошення, нагороди, печатки, книги, листівки, марки тощо.