Екскурсія для учнів

Газет_1

7 вересня 2016 року в рамках співпраці з Рівненським професійним ліцеєм в Рівненській дирекції УДППЗ “Укрпошта” була проведена екскурсія для учнів, які навчаються за професією “оператор поштового зв’язку”.

 

На зустрічі провідний інженер з підготовки кадрів ВОПАРК Степанишина О.А. розповіла про організаційну структуру та розгалужену мережу відділень поштового зв’язку Укрпошти, про послуги, які надаються на пошті та про роботу операторів поштового зв’язку, що найбільше зацікавило учнів ліцею. Також учні відвідали центральне і найбільше відділення поштового зв’язку №28 м. Рівне, в якому змогли безпосередньо поспостерігати за роботою операторів поштового зв’язку на робочих місцях та більш детально дізнатися про їхні посадові обов’язки. Учні Рівненського професійного ліцею подякували за екскурсію та пообіцяли після завершення навчання прийти працювати на пошту.

 

Керівництво Рівненської дирекції УДППЗ “Укрпошта” та Рівненського професійного ліцею домовилися про організацію практики на базі відділень поштового зв’язку Рівненської області у 2017 році.