Екскурсія в Національний музей-заповідник

IMG_20160904_115151 IMG_20160904_115910 IMG_20160904_120401

4 вересня профспілкова організація Поштамту – ЦПЗ №1 Харківської дирекції організувала екскурсію в Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному. Опішню, по праву називають центром гончарної майстерності України, гончарство тут розвивається вже більше 3 тисяч років. В музеї зібрана найбільша в Україні колекція творів народних майстрів-гончарів і художників – керамістів, а саме близько 35 000 одиниць виробів.

 

Основна експозиція музею знаходиться під відкритим небом, що дозволило вивчати місцеві експонати, гуляючи на свіжому повітрі і заодно милуючись красою природи. Вже на вході екскурсантів зустріли перші експонати, які створили настрій цікавої пригоди. Є тут можливість загадати щось сокровенне, пройшовши через «Арку бажань», і воно обов’язково збудеться. Кожен експонат можна розглядати довго і з цікавістю.

 

У будівлі музею, крім перегляду експонатів і роботи майстрів, поштовикам запропонували долучитися до гончарного мистецтва і спробувати щось зробити своїми руками. А на згадку про відвідини музею гончарства поштовики отримали в подарунок відомий на всю країну опошнинський свисток.

 

Отримали заряд позитивних емоцій поштовики приступили до роботи. Впевнені, що такі спільні поїздки сприятливо впливають на загальну атмосферу в колективі.