Електронна телеграма: легко та швидко з Укрпоштою

Електронне-повідомлення
 

Комп’ютерна техніка заполонила побут, проте можливість терміново отримати інформацію е-мейл є не завжди. Тому для полегшення доступу до інформації Укрпоштою впроваджено послугу «Електронне повідомлення» (електронна телеграма), яка дає змогу швидко передати інформацію навіть у віддалені куточки країни.

 

Так, користувач надсилає електронне повідомлення у відділення поштового зв’язку за допомогою спеціального сервісу. Для відправлення користувач повинен зайти на веб-сайт Укрпошти та вибрати посилання «Електронне повідомлення». У розділі «Електронне повідомлення» заповнити запропоновані поля бланку (адреса, текст повідомлення), підтвердити зазначені дані й розрахуватися за послугу.

 

Відправити таке повідомлення можна і в поштовому відділенні. Для цього необхідно надати текст повідомлення оператору. Тоді таке електронне повідомлення може мати офіційний статус за умови проставлення Укрпоштою на ньому позначки «Засвідчене».

 

Електронне повідомлення, прийняте через Інтернет, не може перевищувати трьохсот слів або 3000 символів. До пересилання в межах України приймаються електронні повідомлення, адресовані на домашню адресу фізичних осіб та «До запитання».

 

Доставка електронного повідомлення одержувачу може бути звичайною та терміновою. Звичайні електронні повідомлення можна передавати до всіх населених пунктів України з довідника (довідник відкривається архіватором).

 

Термінові електронні повідомлення можна, в основному, відправляти до обласних та районних центрів. Детальніше з адресами, на які приймають термінові повідомлення, можна ознайомитися у довіднику (довідник відкривається архіватором).

 

Роздруковані повідомлення можуть доставлятися адресату на художній листівці, а також із замовленим відправником терміном доставки. Інформація про вручення електронного повідомлення, прийнятого через Інтернет, може направлятися SMS-повідомленням, або електронною поштою на електронну адресу відправника (за додаткову плату).
Послуга має доступні тарифи: звичайне повідомлення коштуватиме 0,60 грн за 1 слово, термінове 1,20 грн за 1 слово, але не менше 14,40 грн. (без урахування вартості художньої листівки). Плата за використання художньої листівки – 4,00 грн. Повідомлення про вручення – 4,10 грн.