Електронні документи для корпоративних клієнтів Укрпошти

Бланки
 

Укрпошта впроваджує для клієнтів-юридичних осіб спеціальний excel-шаблон для скорочення часу обслуговування у відділеннях поштового зв’язку.

 

Для задоволення потреб юридичних осіб та оптимізації процесу роботи під час приймання поштових відправлень фахівцями Укрпошти був розроблений спеціальний excel-шаблон для формування списку ф. 103 на реєстровані поштові відправлення, який є обов’язковим при пересиланні згрупованих внутрішніх поштових відправлень.

 

Шаблон розрахований на клієнтів-юридичних осіб, які пересилають більше 5 одиниць поштових відправлень одночасно. Він дозволить клієнтам формувати списки ф.103 з автоматичним розрахунком вартості пересилання поштового відправлення.

 

Також за допомогою електронного шаблону клієнт має можливість друку адресних даних відправника та одержувача на конвертах (C6 114*162, DL 110*220), формування супровідної адреси на посилку (формат А5, А6), супровідної адреси до посилки за межі країни СР71, повідомлення про вручення ф. 119, бланку переказу післяплати ф. 115а та митних декларацій CN23.

 

Обов’язковою умовою використання шаблону є збереження сформованого файлу на електронний носій та передавання його до відділення поштового зв’язку для завантаження даних в автоматизовану систему, якою користуються у відділенні Укрпошти.

 

Шаблон форми 103 можна скачати на сайті Укрпошти.