Managements

Smilyansky

Смілянський Ігор Юхимович

Генеральний директор

Народився в 1975 р. в Одесі. Має понад 17 років професійного досвіду роботи у сфері стратегічного, управлінського і фінансового консалтингу. Останній час працював в Нью-Йорку (США) в американському офісі міжнародної аудиторської компанії KPMG. Має досвід роботи в Україні та інших країнах світу, в галузі управління великими організаціями і консультування в області стратегії, юриспруденції та аудиту. Формував і керував успішними командами топ-менеджерів. Володіє навичками фінансового та проектного моделювання, антикризового управління, трансформації і підвищення вартості компаній, а також реалізації стратегічних завдань через серію операційних планів та впровадження ідеології операційної ефективності.

Отримав ступінь МВА в Georgetown University, юридичну освіту в George Washington University Law School та бухгалтерську освіту в Pace University in New York.

Percovsky

Перцовський Олександр Семенович

Перший заступник генерального директора — керівник операційного блоку

Має багаторічний досвід управління проектами трансформації логістичних операцій для глобальних компаній у сфері рітейлу, фармацевтики, автомобільної індустрії, а також трансформації поштових логістичних бізнесів у США, Німеччині, Японії, Малайзії, Сінгапурі тощо.

Здобув вищу освіту в Київському національному університеті ім. Т. Г. Шевченка та бізнес-школі університету Брендайз (Бостон, США).

Paliy

Палій Максим Орестович

Заступник генерального директора з фінансових питань

Максим Палій працював у сфері економіки та фінансів із 2003 року. Має успішний досвід в сфері аудиту і обліку, корпоративних фінансів та управління фінансами. Працював в АКБ «Правекс банк», ПАТ «Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані», ТОВ «Інтерпайп менеджмент». Є сертифікованим аудитором ACCA.

Bushina

Бушіна Лілія Олександрівна

Заступник генерального директора з персоналу

Працює у сфері управління персоналом вже понад 17 років. Серед компаній, де Лілія очолювала HR-напрямок – Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест, Creative Group. У лютому 2015 року долучилась до команди міністра Айвараса Абромавичуса і протягом двох років брала участь у реформуванні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, де успішно впровадила зміни на посаді директора департаменту персоналу. Здобула вищу освіту в Університеті у 2003 році у Національному університеті фізичного виховання та спорту. Навчалась у школі організаційного коучингу Візбаденської академії (Німеччина).

Mishustin

Мішустін Костянтин Сергійович

Заступник генерального директора зі стратегії та проектів

Має понад 15 років досвіду роботи у сфері стратегії бізнес-планування. Неодноразово був керівником проектів з трансформації операційної ефективності, зміцнення ринкової долі компаній.

Отримав ступінь Магістра бізнес-адміністрування в Роллінз Коледж (США), та ступінь бакалавра за спеціальністю «міжнародна економіка» в Університеті Техасу (США).

Nahod

Наход Олександр Іванович

Заступник генерального директора із закупівель

Має значний досвід роботи в команді реформаторів системи державних закупівель України. Обіймав посади генерального директора ДП «Прозорро», операційного фінансового директора агрохолдингу «Мрія», заступника фінансового директора — директора економічного департаменту. Має високі результати з управління бізнес-процесами, довгострокового економічного планування та фінансового моделювання діяльності підприємств, бюджетування, інвестиційного аналізу, контролю та оптимізації поточної діяльності.

Здобув вищу освіту в Дніпропетровському державному університеті (1999 р., економічний факультет) та в Citi University London, CASS Business school Executive MBA.

Bortnichuk

Бортнічук Леонід Вікторович

Директор з правових питань

Має 17-річний досвід роботи за юридичним фахом. На керівних посадах — 13 років. Працював незалежним консультантом із юридичних питань у галузі права та енергетики, обіймав керівні посади в Енергоатомі та Укрпошті, брав участь в організації системної роботи підприємств, формуванні структури управління, організації роботи юридичної служби, системи закупівель товарів і послуг, реорганізації підприємств, оптимізації оподаткування. Здобув вищу освіту в Донецькому державному університеті на економічно-правовому факультеті, кваліфікація «юрист». Навчався в Міжнародному інституті менеджменту (м. Київ).

Dudko

Дудко Валентина Василівна

Директор з розвитку мережі

Має значний досвід роботи на керівних посадах у сфері розвитку комунікацій та роботи з клієнтами. Обіймала посади заступника Голови Ради Директорів АТ «Дельта Банк» та заступника Голови Правління АТ «Таскомбанк» з розвитку роздрібного бізнесу. Здобула вищу освіту у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій (2004, спеціальність «Менеджмент організацій»).

Kolesova

Колесова Ганна

Директор Департаменту розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами

Колесова Ганна - має багаторічний досвід роботи в комерційних структурах, переважно в галузі телекомунікації. Ганна більше 15 років займається організацією продажів послуг як юридичним особам, так і фізичним споживачам. Отримала освіту в Одеському електротехнічному інституті зв’ язку ім А.С. Попова (зараз Державний Університет Телекомунікацій), навчалася та отримала диплом МВА в МІМ Киіїв.

Працювала на керівних посадах в таких компаніях як Голден Телеком, Датагруп, Укртелеком, Ліга -Закон.

Muravickiy

Муравицький Артур Олексійович

Директор Департаменту фінансового бізнесу

Має 15-річний досвід роботи в активному розвитку бізнесу та каналів дистрибуції в банківській галузі. Обіймав посаду Голови Правління ПАТ «ФІНАНС БАНК», займав керівні посади у ПАТ VTB Bank в напрямку розвитку продажів та мережі дистрибуції. Має успішний досвід впровадження системних проектів з трансформації великих структур, каналів дистрибуції та проектів побудови систем активних продажів та якості клієнтського сервісу.

Здобув вищу освіту у Київському національному економічному університеті, 2002, за спеціальністю «Магістр з банківського менеджменту».

Shkrjum

Шкрюм Тетяна Вікторівна

Директор з адміністративного забезпечення

Має понад 12 років досвіду адміністративного управління, працювала в ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк», Aventures Capital, ТОВ «Субару Украина».

Закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет.

Подивiться також Керівництво дирекцій