Фестиваль «Седнівська осінь» на Чернігівщині

1 2 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У кращих національних традиціях на Чернігівщині 1 жовтня відбулось ХІІІ Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь».

 

У суботу, 1 жовтня, тут вкотре зібралися відомі письменники, художники та митці з різних куточків України. Почесними гостями фестивалю стали поет Іван Драч, письменники Юрій Мушкетик та Василь Шкляр, художній керівник Національної академічної хорової капели «Думка» Євген Савчук, академік НАН України, директор Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський, народний художник України Василь Перевальський, скульптор Володимир Чепелик та багато інших знаних діячів мистецтв.

 

З метою популяризації поштового зв’язку та привернення уваги громадськості до ролі «Укрпошти» взяли участь у проведенні заходу і поштовики Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Учасникам та гостям свята начальник відділу торгівлі Микола Маслун та товарознавець Валентина Веремієнко радо пропонували взяти участь у безпрограшній лотереї.
А з іншої сторони, на сусідніх столиках, начальник відділу передплати та реалізації періодичних друкованих видань вроздріб Тетяна Лесун всіх запрошувала на «День передплатника». Близько сотні гостей скористались можливістю оформити передплату на періодичні видання та виграти при цьому чудові призи, які підготували своїм читачам газети «Гарт», «Деснянка», «Наш край», «Вісник Ч» та «Деснянська правда».

 

За словами заступника директора Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Галини Панаско, – участь у подібних заходах привертає увагу до української пошти та зосереджує населення на її роль в житті суспільства.

 

Цілий день на святі звучала народна пісня, патріотична поезія, музика, переплетені з осінніми барвами природи і напоєні особливим повітрям, що зробило свято неповторним та залишило багато вражень чернігівським поштовикам.