Філателістична продукція для маленьких колекціонерів

111

Укрпошта дбає про розвиток філателії та її популяризацію серед дітей. Спеціально для юних філателістів національний поштовий оператор продовжує випускати дитячі філателістичні набори погашених поштових марок.

 

Кілька років тому Укрпошта налагодила випуск філателістичних наборів для маленьких колекціонерів поштової продукції. Ці набори продовжують користуватися попитом і нині. Кожен такий поштовий набір містить найкращі зразки художніх марок, які були випущені в різний час.

 

Марки в наборі об’єднані тематично. На сьогодні в продажі наявні добірки «Флора/фауна», «Мистецтво», «Історія», «Архітектура» та «Світ дитинства». Незабаром у продаж надійдуть і набори інших цікавих тематик.

 

«Можна сміливо вважати, що філателія є своєрідним напрямком розвитку патріотизму в дітей, тому Укрпошта дбає, щоб малеча цікавилася колекціонуванням, – зазначив керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Ми підтримуємо традицію залучення дітей та молоді до збирання різноманітної філателістичної продукції, тому що це – частина історії нашої країни. До того ж, філателія сприяє розвитку художнього смаку в дітей».

 

Дитячий філателістичний набір можна придбати у будь-якому об’єкті поштового зв’язку. Враховуючи соціальну значущість проекту, ціни на продукцію є доступними: набір «Флора/фауна» коштує 23 грн 40 коп., «Мистецтво» – 11 грн 70 коп, «Історія» – 12 грн, «Архітектура» – 10 грн 20 коп, «Світ дитинства» – 23 грн 22 коп. Яскраві та пізнавальні набори юного філателіста стануть справжньою оздобою у добірках дітей, які цікавляться філателією та займаються у шкільних філателістичних гуртках.