Ви колекціонуєте або збираєтесь розпочати колекціонувати українську філателістичну продукцію? Оформіть Абонемент на одержання знаків поштової оплати та філателістичної продукції! Абонемент гарантує його власнику забезпечення замовленими в Абонементі примірниками введених в обіг протягом року знаків поштової оплати за номінальною вартістю. Інша замовлена продукція реалізується за цінами, встановленими Укрпоштою.

Правила обслуговування за філателістичним абонементом:

  • За Абонементом протягом року, на який він оформлений, гарантується одержання знаків поштової оплати, філателістичної продукції тощо згідно з кількістю, зазначеною в Абонементі.
  • Абонемент продається тільки фізичним особам за готівку, не більше одного одній особі.
  • Замовлення за Абонементом на наступний рік оформлюється протягом листопада поточного року.
  • Замовлення за Абонементом, оформленим впродовж поточного року, виконується не раніше, ніж через 30 днів з моменту його оформлення.
  • Абонемент дійсний для обслуговування при наявності на ньому підпису керівника або уповноваженого на це працівника об’єкта поштового зв’язку та відбитка календарного штемпеля.
  • Абонемент дає право на купівлю знаків поштової оплати тільки в тому об’єкті поштового зв’язку, найменування якого зазначено в Абонементі.
  • Власник Абонемента зобов’язаний викуповувати замовлену продукцію протягом місяця з дня її надходження в продаж, а за письмовою заявою – протягом 2-х місяців.
  • У випадку відмови від викупу замовленої продукції Абонемент анулюється без компенсації власнику Абонемента його вартості.

Оформити філателістичний абонемент можна в об’єктах поштового зв’язку
Укрпошти

Порядок розповсюдження Укрпоштою знаків поштової оплати та філателістичної продукції за абонементом

——————————————————————

До уваги шанувальників філателії!

Відтепер усі бажаючі, зокрема й власники філателістичних абонементів в Україні, мають можливість здійснювати замовлення поштових марок Білорусі в Інтернет-магазині Республіканського унітарного підприємства поштового зв’язку «Білпошта» (www.belpost.by). Про це нещодавно домовилися поштові адміністрації України та Білорусі.