Фінансові послуги у комерційній діяльності

????????????????????????????????????

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» окрім традиційних поштових послуг прагне збільшити перелік і такими, які будуть затребувані, доступні та максимально зручні для кожного споживача.

 

Фінансові послуги у комерційній діяльності Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» займають одну з лідируючих позицій. Оплатити рахунки комунальних та телекомунікаційних послуг, штрафи, адміністративні стягнення, поповнити рахунок оператора мобільного зв’язку, відправити грошовий переказ чи оформити страховий поліс – можна у будь-якому куточку Волині, де знаходиться найближче поштове відділення.

 

За результатами роботи Волинською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» повністю виконано план від надання фінансових послуг, при цьому забезпечено ріст до аналогічного періоду минулого року, що становить 109,2%. В розрізі послуг забезпечено темп росту від надання послуги з приймання платежів (113,8%), а з пересилання переказів план виконано на 102,8%.

 

Працівники волинського поштового підприємства активно проводять роботу по залученню пенсіонерів та одержувачів грошових допомог до обслуговування у ВПЗ, так як однією з найбільших переваг «Укрпошти» у порівнянні з банківськими установами є розгалужена мережа об’єктів поштового зв’язку. Для споживачів дуже зручно отримавши пенсію, одразу оплатити рахунки за газ, світло, воду тощо, купити необхідні товари чи виписати улюблені періодичні видання. При цьому працівники відділень поштового зв’язку ідентифікують особу, що дає можливість проконтролювати отримання коштів саме тими особами, яким вони призначені та унеможливлює зловживання під час здійснення виплат.

 

Не менш важливими факторами є якість та технологія надання послуг персоналом пошти. Саме від привітності та уважності працівників відділень зв’язку, швидкості перерахування коштів, системи їх перерахунку та обліку залежить ступінь задоволеності клієнтів ВПЗ.

 

Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» намагається дотримуватись правила щодо комплексного обслуговування споживачів, як фізичних так і юридичних осіб. Для цього в об’єктах поштового зв’язку працівники ОПЗ приймають торгівельну виручку від юридичних осіб у визначений час позачергово.

 

З метою забезпечення потреб споживача та доступності банківських послуг у 89-ти відділеннях поштового зв’язку сільської місцевості встановлено pos-термінали з видачі/приймання готівкових коштів. Так, за 5 місяців 2016 року через мережу відділень Волинської дирекції Укрпошти здійснено більш ніж 13,0 тис. од. виплат, на суму 11,3 млн.грн. та отримано 79,8 тис.грн. доходів.

 

Найкращі показники з надання даної послуги забезпечує ВПЗ Заболоття Ратнівського району Центру поштового зв’язку №3, в якому здійснюється в середньому на місяць 235 виплат та за 5 місяців 2016 року отримано доходів у сумі 8,2 тис.грн.

 

Віднедавна у відділеннях Укрпошти усім бажаючим пропонують допомогти онкохворим дітям підтримуючи Всеукраїнську програму Міжнародного благодійного фонду «Центр соціальних проектів майбутнього» «Діти проти раку». Про цю добру справу активно поширювалася інформація в обласних та районних засобах масової інформації, в результаті чого попри можливість здійснювати дані платежі у автоматизованих ВПЗ, кошти перераховують і з сільських об’єктів зв’язку. Адже здійснивши благодійний платіж на користь програми кожен може зробити свій незначний, але такий важливий для онкохворих діток внесок.

 

Як національний оператор поштового зв’язку України і соціально спрямоване підприємство, основна місія якого – надання якісних поштових послуг за доступними цінами, Укрпошта постійно працює над тим, щоб поєднання доступної вартості і високої якості було максимально ефективним.