Головне не перемога, а участь!

harkiv

З 17 по 18 вересня в Укрпошті відбулася Х ювілейна Всеукраїнська спартакіада працівників підприємства. Більш як 200 поштовиків з усієї України приїхали до Скадовська (Херсонська область), щоб позмагатися у армспорті, настільному тенісі, шашках, легкій атлетиці та гирьовому спорті.

 

Відкривали спортивне свято і вітали його учасників в. о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук та голова Об’єднаної профспілкової організації працівників УДППЗ «Укрпошта» Микола Стародуб. Після чого розгорнулися спортивні баталії, на старт яких боротися за першість вийшли сформовані команди представників дирекції. Харківщину на змаганнях представляли найкращі спортсмени дирекція – Сергій Путілов, Олег Чернай, В’ячеслав Куліков, Наталія Землянкіна, Інна Безязична та Алла Захарова – очолив команду директор дирекції Олег Мурашов.

 

Боротьба у кожному виді спорту була напруженою і перемогу здобули найбільш витривалі та загартовані.

 

Першими за призові місця змагатися легкоатлети. У напруженій боротьбі наш Олег Чернай здобув ІІ місце. Найсильніші чоловіків випробували себе на міцність у вправі «ривок гирі», так у найменшій ваговій категорії до 70 кг., з вагою спортивного снаряду – 24 кг., з результатом 96 підйомів – абсолютну перемогу здобув В’ячеслав Куліков.

 

Не менш напруженій по боротьбі видались змагання із настільного тенісу серед представниць прекрасної половини – та й тут Харківські поштовики не залишились без призових місць ІІІ сходинку п’єдесталу пошани посіла Алла Захарова.

 

В командному заліку Харківська дирекція посіла 13 місце – проте ми пишаємося нашими спортсменами, бо не дарма девіз наш «Один за всіх – та всі за одного».

 

Багатотисячний колектив Харківської дирекції щиро вдячний голові обласної профспілкової організації Альперовичу Е.М. за достойний рівень підготовки наших спортсменів оскільки для поштовиків це не просто Спартакіада, а свято, де панують спорт, дружба і єдність духу.