Готуємося до Великодня разом

????????????????????????????????????

Великдень – це свято кожного християнина, воно носить не лише релігійний характер, а й природній. Так склалося, що Світле Воскресіння завжди припадає на весну, на пору коли все воскресає після зимового сну. Серед багатьох сучасних свят, традиційні народні посідають почесне місце за глибиною відчуттів, красою та розмаїттям атрибутів, символів, обрядів, і Великдень – одне з них.

 

Українці дуже трепетно ставляться до національної культури, відроджують і популяризують давні народні традиції. Заздалегідь до свята особливо готуються господині: обмінюються рецептами святкових страв і пасок, купляють продукти та декоративні прикраси для оселі.

 
????????????????????????????????????

Підготовка до свята не менш важлива, ніж саме святкування. Часто буває так, що через певний проміжок часу найчастіше згадується процес підготовки до Великодня — переживання, емоції, пошук інформації, власні творчі знахідки і досягнення, знайомства з цікавими людьми, кумедні ситуації тощо.

 

20 квітня у відділенні поштового зв’язку Луцьк-25 була представлена тематична Великодня виставка посткросерських листівок та відбувся Великодній ярмарок. Поштовики заздалегідь підготували для огляду відвідувачам ВПЗ Луцьк-25 цілу колекцію вітальних поштових листівок. Будь яку з них можна було придбати та одразу відправити, бо місія цих вітальних карток – об’єднувати людей у вірі в перемогу добра і правди. Додаючи особливої святковості Великодню, вітальні листівки зазвичай виконані з усією можливою нарядністю – адже привітати рідних людей означає подарувати не просто листівку, а красиву дрібницю, щоб кожного разу згадувати дарувальника.

 

На допомогу господиням у поштовому відділенні була представлена вітрина з найнеобхіднішими товарами до свята: борошно, олія, глазур для паски, кольорові посипки, декоративні курчата, барвники для яєць тощо.

 

Милували очі вишиті вручну рушники, серветки, скатертини, які на ярмарок принесли працівниці ВПЗ Луцьк-25.

 

Другий рік поспіль Волинська дирекція УДППЗ «Укрпошта» проводить ярмарку до Великодня, а кількість відвідувачів вкотре доводить про значимість пошти серед лучан.