Гроші – на пошту! А поштовикам – дарунки…

DSC01009

До Всесвітнього Дня пошти одеські поштовики отримали сюрприз від ПАТ «Фідобанк», з яким Одеська дирекція Укрпошти вже більше двох місяців реалізує партнерський проект з оформлення на пошті банківських депозитів. Напередодні свята «Фідобанк» провів акцію на краще поштове відділення з просування нової послуги. Найкращих показників досягли ВПЗ № № 45 (начальник Лілія Івасюк) та 12 (начальник Ганна Рогозіна). Регіональний керівник проекту від «Фідобанку» Дмитро Бєлінський в урочистій обстановці вручив їм подарунки – лазерні принтери. Він також відзначив ще кілька відділень поштового зв’язку, які активно працюють із залучення клієнтів. У їх числі ВПЗ №№ 26, 5, 7, 1, а також міста Южного.

 

Дмитро Бєлінський повідомив про ще одну приємну новину – Одеська дирекція увійшла у трійку кращих дирекцій Укрпошти із просування цієї послуги.

 

Незважаючи на невелику тривалість партнерства із «Фідобанком», – коментує цю подію заступник директора Одеської дирекції Сергій Ящук, – клієнти гідно оцінили зручність цієї послуги. Особливу увагу вони звертають на компенсацію комунальних платежів, яку банк виплачує своїм вкладникам додатково до доходу. Без сумніву ця послуга має соціальну спрямованість.