…І подарунки, і подяка від партнерів

Начальник ВПЗ Ізмаїл-4 Алла Яблокова (праворуч) та інженер-маркетолог ЦПЗ № 5 Ольга Сясєгова

Начальник ВПЗ Ізмаїл-4 Алла Яблокова (праворуч) та інженер-маркетолог ЦПЗ № 5 Ольга Сясєгова

Що жінкам треба для гарного настрою? Правильно! Подарунки … А якщо це буде косметика, то дарувальникам точно посмішки забезпечені. У всякому разі, начальник ВПЗ Ізмаїл-4 Алла Яблокова була дуже задоволена косметичним набором, який вона отримала у подарунок від “Української медичної спілки”. Порадували подарунки і її колег з Болградського району – Ганну Дімову (с.Криничне), Марію Констянтінову (с.Нові Трояни), Людмилу Буюклі (с.Червоноармійске), Прасковію Білокуринко (Ізмаїл).

 

Ось уже більше 10 десяти років ТОВ «Українська медична спілка» та Державне підприємство поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» надають спільну послугу «Ліки на замовлення». Наші партнері-медики разом із компаніями – учасниками проекту «Ліки – на замовлення» традиційно заохочують працівників пошти, які найкраще надають дану послугу. До речі, діюча система морального та матеріального заохочення в Одеській дирекції Укрпошти, в тому числі спільно з її партнерами не тільки з цієї послуги, а і інших (фінансових, рекламних), може помітно поправити добробут працівників пошти.

 

Адміністрація Одеської дирекції Укрпошти, як зазначила в.о. заступника директора Наталія Приходько, – приділяє велику увагу розвитку не тільки поштових а й іншим послугам, адже доходи пошти за їх рахунок стабільні, а попит на них зростає.

 

Серед популярних і соціальна послуга: «Ліки – на замовлення», особливо в сільській місцевості. Цьому чимало сприяє те, що вартість замовлення ліків на пошті за каталогом не перевищує ціни в аптеках.

 

Нещодавно кращі працівники пошти були заохочені подарунками Українського медичного Союзу. Генеральний директор ТОВ “Українська медична спілка” Тімур Барсоцький висловив подяку адміністрації Одеської дирекції та переможцям конкурсу за розвиток послуги “Ліки на замовлення”.