І ТУРИСТИЧНИЙ ФОРУМ ЧЕРКАЩИНИ

P109060913473711_1083488365044087_373691462_n[1] P1090555 P1090559 P1090585

18 червня у Чигирині відбувся перший туристичний форум. Захід об’єднав усіх учасників туристичного ринку – компанії, організації, представників бізнесу та влади. Вони зібралися, аби обговорити шляхи ефективної взаємодії задля просування туристичного потенціалу області. Серед головних завдань – створення Туристичної асоціації Черкащини.

 

Такий форум в регіоні проводять вперше. Логотипом заходу обрали серце. Знак символічний, адже Черкащина знаходиться у самому серці України і має неабиякий етнічний, історичний та культурний потенціал задля розвитку туристичної галузі. Бракує хіба що об’єднавчої складової та активного маркетингового просування. От і зібралися усі учасники туристичного ринку, аби спільно напрацювати перспективні проекти та знайти шляхи інвестування галузі.

 

Саме про таку важливу ціль заходу наголосив під час свого виступу голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко:

 

– Черкащина багата на чудові місця, які варті того, щоб їх побачили інші. Багато з них не дуже відомі широкому загалу, тому наше завдання відкрити їх для інших і показати. З цією метою ми і організували цей форум, який, сподіваюся, стане важливим кроком для розвитку туризму в регіоні.

 

Керівник Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олексій Терентьєв звернувся до присутніх з пропозицією: – «Редакційно – художня рада з питань виготовлення поштових марок приймає рішення про випуск поштової продукції відповідно до наданих регіональними дирекціями Укрпошти пропозицій. І в цьому питанні нам дуже потрібна допомога істориків та краєзнавців. Користуючись нагодою, запрошую Вас до спільної роботи по складанню плану випуску поштової продукції, яка б гідно представляла наш край в поштових марках і конвертах, а також сприяла розвитку туризму на Черкащині».

 

Також тут, на Богдановій землі, відбулося погашення поштової марки та немаркованого художнього конверта «Черкащина туристична», що стало ще одним кроком до просування туризму у Черкаській області.

 

Перші пам’ятні відбитки на конверті «Черкащина туристична. Завітай до серця України» зробили – голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та виконуючий обов’язки директора Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олексій Терентьєв.

 

«Укрпошта» відзначає найважливіші події, що відбуваються в житті нашої країни, проведенням погашення поштових марок та конвертів, спеціально виготовленим поштовим штемпелем. Спецпогашення марок і конвертів є своєрідним внеском «Укрпошти» у відзначення пам’ятної дати в історії регіону та її увічнення у предметах філателії» – зазначив керівник Черкаської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олексій Терентьєв.