І відпочили, і улюблену газету передплатили

101_0569 101_0578 101_0591 101_0594OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

З нагоди Дня передплатника біля магазину «Кругозор» у Чернігові зібрались представники найбільших тижневиків області, поштовики і любителі періодичних видань. Подібні заходи в обласному центрі Чернігівська дирекція ДППЗ «Укрпошта» традиційно проводить два рази на рік, залучаючи у такий спосіб нових клієнтів для себе і розширюючи коло шанувальників періодики. За словами заступника директора Галини Панаско, Дні передплатника постійно проходять також і в усіх районних центрах та селищах міського типу.

 

– Клієнт може поспілкуватися із представниками редакцій, висловити свої зауваження і пропозиції, – зазначає Галина Панаско, – і наші працівники з усіх відділень зв»язку мають можливість працювати безпосередньо з передплатниками, оформлюючи передплату на те чи інше періодичне видання. У такий спосіб «Укрпошта» стає ближчою до людей. Словом – від таких заходів у виграші всі – і поштовики, і газетярі, і клієнти, для яких, власне, ми і працюємо.

 

З потенційними клієнтами працювали листоноші, було людно і біля редакційних наметів, бо ж газетярі підготували для своїх передплатників цінні подарунки. Використовували різні засоби заохочення. Приміром, представники Чернігівської районної газети «Наш край» роздавали усім відвідувачам цукерки з побажаннями. Крім того, кожен бажаючий міг безкоштовно отримати примірник будь-якого друкованого видання і взяти участь у безпрограшній лотереї. А щоб люди почували себе більш комфортно прохолодного осіннього дня, поштовики пригощали їх гарячими кавою і чаєм.

 

Загалом передплатна кампанія на Чернігівщині проходить досить активно, і є всі підстави сподіватися, що в 1-ому півріччі 2017-ого року передплатні тиражі традиційно перевищать півмільйона примірників.