Івано-Франківська дирекція АТ «Укрпошта»

вул. Незалежності, 6, м. Івано-Франківськ

76018

тел.(0342)53-04-63

т/ф 53-22-98

email: operifpost@ukrposhta.com

Івано-Франківська дирекція АТ «Укрпошта» є одним із філіалів АТ «Укрпошта». Станом на 01.07.2019 р. в Івано-Франківській дирекції працюють 2419 працівників, з них — 2188 жінок, 231 — чоловіків.

Щорічно поштовики області обробляють до 10 млн одиниць письмової кореспонденції, 0,7 млн посилок, 0,5 млн грошових переказів, розповсюджують за передплатою та в роздріб 22,7 млн екземплярів періодичних друкованих видань.

До складу дирекції входять 2 центри поштового зв’язку, 1 цех оброблення пошти, 1 цех перевезення пошти та 468 об’єктів поштового зв’язку, у т. ч. 64 міських, 399 сільських та 5 пересувних ВПЗ.

Поряд із наданням традиційних поштових послуг у підрозділах дирекції надається понад 50 видів послуг, як традиційно поштових, так і сучасних. Серед них: Власна марка, страхування ОСЦВ, послуга з додатковим сервісом «Кур’єрська доставка», Пріоритетна пошта, Укрпошта Експрес, електронний переказ із SMS-повідомленням про вручення. Ввстановлено 215 терміналів «Укрпошта» для розрахунку за надані послуги, замовлення товарів за каталогами, приймання комунальних та інших платежів, передплата періодичних друкованих видань та багато інших.

Постійно проводиться підвищення заробітної плати усім працівникам філіалу. Своєчасно та у повному обсязі сплачуються внески до цільових фондів та податки до бюджету.

Керівництво

Директор

Фалдина Володимир Володимирович

тел. (0342)53-33-20

Приймальня: тел. (0342)53-04-63, т/ф 53-22-98

e-mail: operifpost@ukrposhta.com

Особистий прийом громадян з питань Державної політики в діяльності поштового зв’язку, дотримання законодавчих та нормативних актів, з питань персоналу

Кожна середа з 13.00 до 15.00


Заступник директора

Томашівська Світлана Ярославівна

тел. (0342)53-04-20

Особистий прийом громадян з питань економіки та фінансів поштового зв’язку області, з питань праці

Кожний понеділок з 14.00 до 16.00


Заступник директора

Вовчук Дарія Дмитрівна

тел. (0342)53-20-63

Особистий прийом громадян з питань технології надання послуг, з питань поштового зв’язку та якості надання послуг поштового зв’язку

Кожний вівторок з 14.00 до 16.00


Заступник директора

Михайлюк Олександра Михайлівна

тел. (0342)53-34-09

Особистий прийом громадян з питань маркетингу, продажу послуг, торгівлі, розповсюдження періодичних видань

Кожний четвер з 14.00 до 16.00


Заступник директора

Паламар Мирослав Остапович

Особистий прийом громадян з питань технічного забезпечення та капітального будівництва поштового зв’язку

Кожна п’ятниця з 14.00 до 16.00


Помічник директора

Білоус Василь Йосипович

Тел. (0342) 53-02-88


Головний бухгалтер

Мельник Галина Петрівна

тел. (0342)53-13-14

Особистий прийом у начальників відділів та служб відбувається щоденно протягом дня

За адресою:

Івано-Франківська дирекція

ПАТ Укрпошта

вул. Незалежності, 6,

м. Івано-Франківськ,

76018

Хроніки подій

На шляху становлення

15 років – ніби й небагато, якщо міряти на людське життя. А для Івано-Франківської дирекції ПАТ Укрпошта це ціла епоха з часу реорганізації галузі зв’язку, тобто розподілу галузі на поштовий та електрозв’язок.

Тим більше період реорганізації припав на час становлення нашої самостійної держави. В умовах запровадження ринкових відносин і нових механізмів господарювання дирекція шукала свою нішу для чого потрібні були сміливі, кардинально нові ідеї. Їх і взялася шукати дирекція.

За 15 років дирекція пройшла складний шлях. На шляху становлення були і втрати, і здобутки. Працюючи в ринкових умовах слід відзначити позитивну діяльність дирекції, її структурних підрозділів, особливо в останні п’ять років, коли на посаду директора дирекції був призначений Михайло Саковський.

Динаміка росту фактичних доходів, показники оплати праці викладені на малюнках №1, №2, №3.

З початку жовтня 2006 р. в дирекції пройшов другий етап реорганізації підприємства. Структурні перетворення забезпечили рентабельну роботу, зростання обсягів надання послуг споживачам.

Івано-Франківська дирекція сьогодні – це:

 • до 50 видів різноманітних послуг;
 • 497 відділень поштового зв’язку (з них: 417 – у сільській місцевості), які надають послуги населенню на всій території області;
 • 2354 ініціативних, кваліфікованих, сумлінних працівників завжди готові допомогти клієнтам;
 • 5 внутрішньообласних та 49 внутрішньорайонних маршрутів діють для перевезення пошти та друкованих видань;
 • важливою ділянкою дирекції є проведення передплатних кампаній на періодику, а також її розповсюдження. Щороку розповсюджується 12169 примірників періодичних видань, в рік здійснюються 440000 поштових переказів, пересилаються 2380000 одиниць письмової кореспонденції.

На якісно новий рівень піднялась технічна оснащеність дирекції. Якщо на початок 1994 р. автоматизовані робочі місця (АРМ) були рідкістю для пошти, то сьогодні на мережі поштового зв’язку дирекції експлуатується:

 • 560 касових апаратів, сільські відділення зв’язку оснащені касовими апаратами Слог-мікро.03;
 • 21 компютерів автоматизованих робочих місць Електронний переказ;
 • 5 робочих місць – Електронний переказ у валюті;
 • 95 робочих місць АРМ-ВЗ.

Велика увага приділяється розвитку корпоративної мережі. У 2009 р. планується завершити перехід на мережу за технологією VPN MPLS: область – Київ – передача інформації на швидкості 512 кбіт/с; районні філії до обласного центру на швидкості 256 кбіт/с. В даний час проводиться підключення всіх відділень поштового зв’язку до корпоративної комунікаційної мережі.

За допомогою корпоративної мережі створено прямий доступ до нових послуг міжнародної системи переказу грошових коштів: MoneyGrem, Western Union, обмін даними по електронній трансакції НСМЕП та інших платіжних систем.

Інформаційний простір завжди був і є запорукою прогресивного розвитку суспільства, його культурного, інтелектуального та технологічного зростання, невпинного руху вперед. Ось чому дирекція придає особливу увагу висвітленню на шпальтах газет проблемні питання поштовиків, їх щоденну працю, розповіді про досвід роботи кращих працівників тощо. Тільки за останні 5 років в газеті Поштовий вісник було надруковано 105 публікацій про роботу дирекції, кращих працівників тощо. 110 публікацій на сторінках обласних та районних ЗМІ було надруковано за останні 5 років про роботу дирекції.

Інтереси та довіра людей є відправними точками при визначенні стратегії розвитку поштовиків Прикарпаття.

Поштовики Прикарпаття усвідомлюють це і намагаються якнайшвидше враховувати зауваження та пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів.

Усі починання працівників Івано-Франківської пошти підтримуються органами влади та місцевого самоврядування.

Новини

IMG_0635

День передплатника

07.06.2017 року відбувся День передплатника. День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг…


IMG_0624

День передплатника

24.05.2017 року відбувся День передплатника. День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг…


IMG_0258

Проведення спецпогашення до 150-річчя з дня народження Івана Чернявського

З нагоди святкування 150-річчя з дня народження Івана Чернявського: українського державного, громадсько-політичного та культурно – освітнього діяча, депутата Української Національної Ради ЗУНР, президента коломийського окружного суду та суду присяжних, члена правління львівського та голови товариства Просвіта, члена Союзу Українських Адвокатів у Львові, доктора права, адвоката, знатного філателіста, створювача коломийських поштових марок періоду ЗУНР, музейного працівника, автора книжки Історія Коломийських поштових марок, Івано-Франківська дирекція ПАТ Укрпошта провела в м. Коломия (місце поховання діяча) спецпогашення Власної марки спеціальним штемпелем Іван Чернявський. 1867-1959. Коломия, 78203, Івано-Франківська обл. 19.05.2017


IMG_2345

Про проведення спецпогашення до Всесвітнього дня вишиванки

З нагоди святкування Всесвітнього дня вишиванки 18 травня 2017р. Івано-Франківська дирекція ПАТ Укрпошта провела спецпогашення художнього поштового конверта Всесвітній день вишиванки. У відділенні поштового зв’язку №18 м. Івано-Франківська лунала музика, майоріли жовто-блакитні прапори, дівчата у вишиванках вітали присутніх, а філателісти нетерпляче очікували церемонії спецпогашення в передчутті поповнення своєї колекції…


День передплатника

20 квітня стартувала передплатна кампанія на 2 півріччя 2017 року. Вже стали традиційними Дні передплатника. Незважаючи на прохолодну погоду та сумне небо, День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг.

10 травня 2017 року такий захід відбувся по вулиці Незалежності 6, біля магазину Філателія. Мешканці міста мали змогу ознайомитися з десятками газет та журналів, поспілкуватися з працівниками відділу періодичних видань та представниками редакцій.

На День передплатника завітали представники обласних видань Репортер та Галичина, які старанно агітували потенційних підписників звертати увагу на місцеві видання та підтримувати своїх видавців.

Саме завдяки плідній співпраці поштовиків та ЗМІ, мешканці міста активно цікавилися сучасними виданнями. Потенційні передплатники не відкладаючи на потім, передплачували на улюблені видання.

Працівники відділу передплати подякували тим, хто прийшов на День передплатника. Вони запевнили, що всіляко сприятимуть тому, щоб друковані видання за передплатою отримали більше мешканців міста.


peredplata

До уваги передплатників!

З 20 квітня 2017 року Укрпошта розпочала приймання передплати на періодичні друковані видання України доставкою з липня 2017 року…


Інформація щодо режимів роботи відділень поштового зв’язку Івано-Франківської дирекції в день святкування Пасхи (Великодня)

16 квітня 2017 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні;

17 квітня 2017 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні, крім Івано-Франківськ-18, що працює з режимом роботи з 09:00 до 14:00;

18 квітня 2017 року – вихідний день для сільських відділень поштового зв’язку з вихідним днем понеділок.


IMG_0532

Новий автофургон Фотон курсує поштовими дорогами Івано-Франківщини

Укрпошта розпочала модернізацію автопарку через істотне зношення автотранспорту, вік якого у середньому становить 15 років. Це призводить до уповільнення логістичних процесів компанії, а також до невдоволення клієнтів термінами доставки відправлень та втрати позицій на ринку поштових послуг. Тому минулого тижня 24 новеньких автомобілі було передано у регіональні дирекції. Фотон поповнив автомобільні лави й автопарку Івано-Франківщини…


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Святкове відкриття оновленої операційної зали відділення поштового зв’язку №8 Івано-Франківського поштамту

19 грудня в день величного свята – святого чудотворця Миколая після проведення капітального ремонту відбулося відкриття оновленої зали відділення поштового зв’язку №8 м. Івано-Франківська…


До відома споживачів

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт у відділенні поштового зв’язку № 8, яке розміщене за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Галицька,124-а, надання послуг споживачам тимчасово в період з 21.11.2016р. буде надаватись за адресою м. Івано-Франківськ вул. Галицька,100.

Режим роботи:

Пн –пт. 08:30 – 18:00;

субота 09:00 – 17:00;

неділя – вихідний день

перерва з 13:00 – 14:00.

Контактний номер телефону 067-548-71-80

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.


1

Урочистості святкування Всесвітнього дня пошти

7 жовтня в Івано-Франківській дирекції відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Всесвітнього дня пошти. Директор Івано-Франківської дирекції Володимир Фалдина привітав колектив з наступаючим святом Всесвітнім днем пошти. З нагоди свята відзначено кращих працівників дирекції, було вручено почесні відзнаки Генеральної дирекції ПАТ Укрпошта, грамоти та подяки Івано-Франківської дирекції…


1

Філателія та її популяризація серед дітей

06 жовтня 2016 року працівниками відділу продажу послуг Івано-Франківської дирекції за участю голови обласного товариства філателістів Драгомана Володимира Івановича, який займається колекціонуванням марок більше, як 50 років, було проведено відкритий урок з учнями 3Б класу СЗШ №11 м. Івано-Франківська…


news908708-4

Запрошуємо на День передплатника!

Головна задача у День передплатника – ознайомити якомога більше відвідувачів з чарівним світом друкованого слова, а також залучити нових передплатників. Саме в цей день у кожного бажаючого буде можливість погортати та більш детальніше ознайомитись з друкованими виданнями, з їх вмістом, оформленням та дизайном засобів масової інформації. Чекаємо на Вас в об’єктах поштового зв’язку! Передплачуйте та читайте улюблені періодичні друковані видання.

Графік проведення День передплатника – 1 півріччя 2017 р. Івано-Франківської дирекції ПАТ Укрпошта


news908708-4

Шановні споживачі!

Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта повідомляє, що з 7 вересня 2016 року розпочалася передплата періодичних друкованих видань на 2017 рік…


1

Відкриття відділення зв’язку

23 серпня 2016 року, бажаним та очікуваним для жителів с.Сваричів Рожнятівського району – Центру поштового зв`язку №2 м. Калуша, після капітального ремонту, стало відкриття відділення поштового зв`язку, яке було сильно пошкоджено стихійним лихом у червні місяці цього року…


1

ІІІ міжнародна філателістична виставка Одесафілекс 2016

З 24 серпня по 28 серпня 2016 року в Одесі проходила ІІІ міжнародна філателістична виставка Одесафілекс 2016


123

Швидке оформлення відправлень для клієнтів-юридичних осіб

Для задоволення потреб користувачів, зменшення черг та витрат при обробці згрупованих поштових відправлень Укрпошта впровадила спеціальний excel-шаблон для формування списку ф. 103 на реєстровані поштові відправлення (листи, бандеролі, відправлення з оголошеною цінністю, посилки) який є обов’язковим при пересиланні згрупованих внутрішніх поштових відправлень…


Нагородження відзнакою!

23 серпня 2016 року на урочистій сесії Івано-Франківської обласної ради з нагоди відзначення 25-ої річниці Незалежності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний та культурний розвиток України, нагороджена відзнакою Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради листоноша міського відділення поштового зв’язку Калуш 10 центру поштового зв’язку №2 Ліщинська Маргарита Павлівна, мати загиблого учасника бойових дій на сході України Ліщинського Павла…


IMG_03211

Виставка під назвою Україна шлях до незалежності

З нагоди святкування 25-ї річниці Дня незалежності України в центральній залі Поштамту розміщена філателістична експозиція під назвою Україна шлях до незалежності, де в марках, конвертах та листівках відтворено державотворення нашої країни…


IMG_0317

Про проведення спецпогашення до Дня незалежності України

З нагоди святкування 25-ї річниці Дня незалежності України Українським державним підприємством поштового зв’язку Укрпошта випущено художній поштовий конверт з оригінальною маркою 25-річчя незалежності України


775 років з часу першої літописної загадки міста Коломия

До дня святкування 775 років з часу першої літописної загадки міста Коломия, яка датується серединою ХIII століття (1241 р) і міститься в Галицько – Волинському літописі Українським державним підприємством поштового зв’язку Укрпошта випущено поштовий блок із зображенням єдиним в Україні музеєм писанки та будівлями центральної частини міста Коломиї більшість з яких побудовані в ХIХ столітті. Це і Коломийська ратуша, Благовіщенська церква, будівля національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, будівля Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, будівля пошти та інші…


IMG_2572_1

Пам’ятне погашення маркованого конверту

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Ця подія стала важливим етапом на шляху конституційного процесу в Україні, який триває досі…


Шановні гості, мешканці міста Івано-Франківська

До дня святкування 20-ї річниці Дня Конституції України Українським державним підприємством поштового зв’язку Укрпошта випущено художній поштовий конверт з оригінальною маркою 28 червня – День Конституції України.

Випущено таких конвертів 400 тисяч примірників. Інформацію про дану подію шляхом листування буде передано по всьому світу.

28 червня 2016 р 0 14 год. 45 хв на Вічевому майдані відбудеться пам’ятне погашення маркованого конверту спеціальним штемпелем під назвою Конституція України 20 років. За участю керівників обласної державної адміністрації та міської ради.

Бажаючі провести спецпогашення маркованого конверта можуть у відділенні поштового зв’язку Івано-Франківськ -18 (Січових Стрільців 13-А)з 10-00 годин до 16-00 годи 28 червня 2016 р.


Інформація щодо режимів роботи відділень поштового зв’язку в період святкування Трійці та Дня Конституції України.

19 червня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні;

20 червня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні, крім Івано-Франківськ-18, що працює з режимом роботи з 10:00 до 14:00;

28 червня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні, крім Івано-Франківськ-18, що працює з режимом роботи з 10:00 до 14:00


IMG_0455

Cпецпогашення маркованого художнього конверта з нагоди 125- річчя від дня народження Євгена Коновальця

14 червня в м. Івано-Франківську було проведене спецпогашення маркованого художнього конверта з нагоди 125- річчя від дня народження українського військового політичного діяча, полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови проводу Українських націоналістів Євгена Коновальця…


IMG_0041

Діти – майбутнє України…

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей, зокрема конкурси, концерти…


День передплатника

День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, представників ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг. Працівники пошти як завжди озброїлися каталогами, журналами та газетами, на спеціальному стенді підготували інформацію для передплатників, провели роз’яснювальну роботу. Наша головна задача у День передплатника познайомити якомога більше відвідувачів з чарівним світом друкованого слова, а також залучити нових читачів і передплатників…


news8083033

Пошта очима дітей

До Дня захисту дітей Івано-Франківська дирекція ПАТ Укрпошта запрошує батьків та дітей міста взяти участь в конкурсі дитячого малюнка на асфальті Пошта очима дітей. Конкурс пройде 1 червня 2016 року в м. Івано-Франківську по вул. Січових Стрільців, 13А, біля входу у відділення поштового зв’язку №18 Івано-Франківського поштамту…


news66622

Поетична пошта до Дня захисту дітей

З 25 травня до 10 червня Укрпошта оголошує конкурс на найбільш оригінальний дитячий вірш про пошту Поетична пошта, приурочений до Дня захисту дітей. Запрошуємо дітей дошкільного та шкільного віку надсилати свої твори з поміткою Конкурс на адресу Івано-Франківької дирекції: відділ продажу послуг, вул. Незалежності, 6, м.Івано-Франківськ, 76018


C360_2016-05-19-10-41-03-013 - копия

День вишиванки

19 травня відзначається День вишиванки – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають…


if1

Павлина Цвілик 1891-1964

З нагоди 125-річчя з дня народження майстрині косівської кераміки Павлини Цвілик Українським державним підприємством поштового зв’язку Укрпошта було випущено художній маркований конверт Павлина Цвілик 1891-1964 із зображенням портрета майстрині та її робіт. 22 квітня 2016 р., в рамках проведення урочистостей з нагоди святкування 125- річчя з дня народження Павлини Цвілик м. Косові було проведено спецпогашення…


135255

Оголошено конкурс дитячого малюнку Моє майбутнє!

Для популяризації філателії як цікавого та корисного захоплення з 1 травня до 31 грудня 2016 року національний оператор поштового зв’язку разом з дитячим виданням Малюк Котя проводить конкурс малюнку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку…


1

День передплатника

День передплатника – це завжди свято для працівників пошти, представників ЗМІ, передплатників, споживачів поштових послуг…


До уваги споживачів послуг поштового зв’язку!

Інформація щодо режимів роботи відділень поштового зв’язку Івано-Франківської дирекції ПАТ Укрпошта в період святкування Пасхи (Великодня), Дня міжнародної солідарності трудящих та Дня Перемоги.

1 травня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні;

2 травня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні, крім Івано-Франківськ-18, що працює з режимом роботи з 10:00 до 14:00;

3 травня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні, крім Івано-Франківськ-18, що працює з режимом роботи з 09:00 до 17:00;

4 травня 2016 року – відділення працюють за звичайним режимом роботи (як у середу);

5 травня 2016 року – всі відділення працюють за звичайним режимом роботи;

9 травня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні.


fkjg

Запрошуємо на День передплатника!

Головна задача у День передплатника – ознайомити якомога більше відвідувачів з чарівним світом друкованого слова, а також залучити нових передплатників. Саме в цей день у кожного бажаючого буде можливість погортати та більш детальніше ознайомитись з друкованими виданнями, з їх вмістом, оформленням та дизайном засобів масової інформації…


?????????????

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ – СВЯТО ДЛЯ НЕБАЙДУЖИХ

В сучасному розвиненому й повному всіляких новітніх технологій світі стало необхідно звертати увагу людей на те, що природу рідної землі потрібно охороняти. Люди повинні пам’ятати, що життя на Землі крихке, залежить від діяльності людини й потребує постійної уваги та підтримки. Пам’ятати про це потрібно кожного дня, кожної години, і все ж для нагадування про це відвели спеціальний день, яким є третя субота квітня…


slusarchuk

Чорнобиль – біль кожного…

30 років минає від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія – Чорнобильська трагедія, яка по сьогоднішній день продовжує хвилювати людей. Не загоїлись рани, завдані трагедією, скалічені людські долі, загублені життя, сплюндрована природа…


підсумки

Івано-Франківською дирекцією підведено підсумки роботи за 2015 рік

У Івано-Франківській дирекції ПАТ Укрпошта відбулася нарада за підсумками роботи 2015 року та перспективи роботи підприємства в І кварталі 2016 року, в ході якої були розглянуті питання про результати роботи за різними напрямками діяльності дирекції, зокрема: виконання планових показників, розвиток приорітетних напрямків маркетингової діяльності підприємсва, якість обслуговування споживачів, зростання продуктивності праці, тощо…


1

Творчість наших колег

Вишивка є одним із найулюбленіших і найпоширеніших видів рукоділля, пов’язана зі стародавніми звичаями і обрядами українського народу. За допомогою голки і різних ниток українські жінки перетворюють просту тканину на витвір мистецтва…


20160303_091818

Поштовики і допомога фронту

З початком війни на сході волонтерство і благодійність набрали в Україні небачених досі масштабів. За даними соціологів, майже 78% українців допомагають бійцям. Волонтерські групи чи не щодня доставляють на лінію фронту найнеобхідніші речі, харчі, дитячі малюнки і листи, зрештою, щирі слова вдячності й захоплення героїзмом наших захисників. Байдужих нема. Кожен розуміє свою відповідальність за долю держави…


IMG_3585 (2)

АКЦІЯ ЖІНОЧА ПОСМІШКА

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня, 4 березня 2016 року у відділенні поштового зв’язку №18 міста Івано-Франківська відбулася святкова акція Жіноча посмішка


Підведено підсумки на регіональному етапі 45-го Національного молодіжного конкурсу епістолярного жанру Напиши листа собі 45-ти річному

Цього року у конкурсі взяли участь15 конкурсантів зі шкіл Івано-Франківської області…


IMG_4316

Щирі вітання…

Мене звати Мар’яна, я учениця 10 класу. Мені б дуже хотілося розповісти кілька слів про своїх маму і бабусю, та про їхнє покликання – працювати на пошті. Так-так, саме покликання, адже працювати з такою самовіддачею і таким завзяттям як мої рідні, інакше це не назвеш…


Вітаю з Днем народження!

Мою бабусю звати Войтишин Ганна Федорівна. Вона живе в мальовничому селі П’ядики Коломийського району, куди ми з сестричкою часто їздимо в гості. Все своє життя Вона присвятила праці на пошті…


Інформація щодо режимів роботи відділень поштового зв’язку у день святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня:

08 березня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні;

07 та 09 березня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку працюють за звичайним режимом;


Увага!!! Акційна фотосесія до Міжнародного жіночого дня в Укрпошті

Запрошуємо представниць прекрасної статі долучитися до святкування Міжнародного жіночого дня та взяти участь у чудовій весняній акції. 04 березня у відділенні поштового зв’язку №18 Івано-Франківського поштамту, (м. Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців 13а) відбудеться акція приурочена святкуванню Міжнародного жіночого Дня – 8 Березня…


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Святкування Дня Святого Валентина

Напередодні святкування, 12 лютого, Дня Святого Валентина у відділенні поштового зв’язку Івано-Франківськ 18 обласного центру відбулася святкова акція День Святого Валентина. Всі охочі при придбанні поштової марки та конверта отримали безкоштовну листівку валентинку. Окрім безкоштовної валентинки отримали в подарунок стікер з чаєм Less Spoon…


Безымянный

Всеукраїнська акція до Дня закоханих

Напередодні відзначення Дня Святого Валентина національний оператор поштового зв’язку оголошує всеукраїнську акцію Укрпошта зберігає почуття


news9633

Впровадження нової послуги Пересилання відправлень масою понад 30кг

З 01.02.2016р. впроваджена нова послуга Пересилання відправлень масою понад 30кг. Відправлення масою понад 30 кг приймаються/вручаються на виділеному робочому місце (ДКД) в Цеху оброблення пошти за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Привокзальна, 19…


Як щедрівочка щедрувала

На Старий Новий рік у День Василія Великого, до Івано-Франківської дирекції завітали щедрувальники, засівальники – школярі дитячого садка-школи імені Софії Русової…


Вітання колядників!

В період різдвяних свят, до працівників Івано-Франківської дирекції завітали діти із Благодійної організації Фонд Відродження Прикарпаття з театралізованим Вертепом, щоб поділитися радістю народження Ісуса Христа. Лунали чудові колядки, що прославляли Різдво Христове бажали добра, миру та достатку, здійснення бажань та затишку в оселях…


Фалдина (2)

Шановні колеги та партнери!

Сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами Нового року та Різдва Христового!


Інформація щодо режимів роботи відділень поштового зв’язку у дні святкування Новорічний і Різдвяних свят у 2016 році:

1 та 7 січня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку вихідні;

2 січня 2016 року – всі відділення поштового зв’язку працюють за звичайним режимом.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Діти пишуть листи святому Миколаю…

Святий Миколай все життя ніс людям Добро та Милосердя, його життя було сповнене благодіяннями та чудесами…


Пошта Українського Діда Мороза у Івано-Франківську

IMG_7313

23 грудня до Івано-Франківська завітав Український Дід Мороз зі своїми помічниками, порадувавши дітлахам поштовиків передноворічну казку. Святкування відбулося у приміщенні відділення поштового зв’язку №18 Івано-Франківського поштамту. Довгоочікуваного Дідуся радо зустрічали близько 120 дітлахів, жителі та гості Прикарпаття…


1112

Миру Вам, дорогі захисники

Уже чимало часу триває неоголошена війна на сході нашої країни. Багато відважних воїнів віддали своє життя, відстаючи цілісність та незалежність нашої Батьківщини. Але ще більш вперто відстоюють суверенітет нашої держави ті, кому вдалось вижити завдяки молитвам близьких та друзів, завдяки матеріальній та моральній підтримці небайдужих людей. Та найбільше зігрівають серця наших бійців у зоні АТО – діти, які дарують їм власноруч виготовлені українські сувеніри, обереги, пишуть листи, вірші, малюють малюнки як згадку про рідну землю…


Подаруй дитині радість читання (2)

Подаруй дитині радість читання!

В рамках передплатної кампанії на 2016 рік, Укрпошта закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добрих справ…

Історія розвитку

Пошта і поштовий зв’язок – дуже давній винахід людства. Адже потреба обмінюватися повідомленнями існувала в усі часи.

У Станіславові (до 1939 р. – Станіславів, до 1962 р. – Станіслав, нині Івано-Франківськ) пошта була створена 1830 р. У ті часи звичної для нас конскрипційної адресації будинків (назва вулиці та номер будинку на вулиці з парною і непарною сторонами) ще не існувало. Будинки одержували порядковий номер у межах певного передмістя.

У спогадах мемуариста С. Токарського про Станіславів 1850 р. згадується, що листи зі Львова часом доходили за тиждень. Місто на той час утримувало лише двох листонош.

Поштовий зв’язок пожвавився в середині ХІХ ст.. з побудовою залізниць, винайденням поштової марки та штемпельних конвертів.

Галичина, Буковина і Закарпаття до 1918 р. були охоплені державною австрійською поштою. Її офіційна назва – Цісарсько-королівська пошта, скорочено – Ц.К. пошта. Такі написи бачимо на документах, поштівках, штемпелях тих часів. У Західно – Українській Народній Республіці, столицею якої був Станіславів (січень – травень 1919 р.) діяв державний секретаріат шляхів, пошти і телеграфу, були впроваджені власні знаки поштової оплати шляхом надруків на австрійських марках.

У 1894 р. у Станіславові почала діяти перша телефонна станція на 12 номерів.

Перед Першою світовою війною станція мала 457 номерів і міжміський зв’язок з Віднем, Львовом, Краковом, Чернівцями, а 1939 р. – понад 800 номерів.

Наприкінці ХІХ ст.. населення міста становило понад 30 тис. чоловік. Одного поштового відділення для обслуговування городян було замало. Додатково були відкриті два відділення (на вокзалі і по вул.. Дністровській, 2).

Невдовзі і цього було замало, тому протягом 1908-1909 рр. власник друкарні і співвласник газети Кур’єр Станіславовські С.Хованець на замовлення влади спорудив чотириповерховий будинок за проектом відомого архітектора Я.Кудельського.

Уперше споруда була спеціальною, але ще приватною. Її нинішня адреса – вул.. Cічових Стрільців, 15 (сьогодні тут розташоване головне управління пенсійного фонду України в Івано-Франківській області). Це була п’ята за ліком пошта.

Поштово – телеграфний уряд тут знаходився протягом 19 наступних літ. Сюди надходили листи з фронтів Першої світової війни, а під час українсько-польської війни від вояків Українсько-Галицької армії.

З апаратів Станіславського телеграфу розповсюджувалися по краю розпорядження уряду ЗУНР в 1919 р. Цікаво, що шоста за числом у місті державна пошта, будівництво якої розпочали за спеціальним проектом у період міжвоєнної Польщі в 1937 р. – це нинішній поштамт, що був вдало розширений 1968 р.

Під час війни було повністю знищено мережу підприємств зв’язку, вивезено обладнання.

27 липня 1944 р. Станіславів був звільнений, і в цей же день встановлено комутатор ЦБ, встановлено апаратуру телеграфу і зв’язок з Києвом. У вересні 1944 р. область була звільнена повністю.

Зв’язківці розпочали відновлювати роботу засобів зв’язку. В управлінні зв’язку були створені оперативні групи. Під їхнім керівництвом почали проводитися спрощені поштові операції, здійснювалася доставка кореспонденції в міські пункти, а також обмін пошти в сільській місцевості.

Про умови праці того періоду розповідає ветеран поштового зв’язку А.Пташник: Пам’ятаю день 10 серпня 1944 р. Уперше переступила поріг прохідної, піднялася на другий поверх, несміливо постукала в кабінет начальника контори В.Незяєва. З того часу стала зв’язківцем. Нас було кілька чоловік, одна поштова машина, яка до речі, дуже часто виходила з ладу, тому пошту, тобто мішок з кореспонденцією, часто пізно увечері доводилося нести самій до вокзалу, щоб провести обмін. В операційному залі було тісно, зимно. Вечорами вивчали поштові правила, носили цеглу, прибирали приміщення поштамту, мили вікна. Ніхто тоді не рахувався зі своїм особистим часом. Працювали по 9-10 годин.

Працю зв’язківців Станіславської міськконтори зв’язку в 1947 р. було відзначено міністром зв’язку СРСР (наказ №494). Присуджено третю грошову премію в розмірі 8 тис. крб. 1958 р. започаткував піднесення і розвиток засобів зв’язку в усіх напрямках. Населенню області доставлялося 367 тис. примірників газет, журналів. Рішенням Президії обласної Ради профспілок до обласної книги Трудові Слави в 1959 р. занесено бригаду переводного відділу Станіславської міськконтори зв’язку (начальник відділу Л.Николенко, листоноша Перегинської райконтори зв’язку Д. Яцишин).

За 1959-1965 р. перевезення пошти гужовим транспортом було повністю переведено на автомобільний, і контрольні терміни доставки поштової кореспонденції значно скоротилися.

У 1966 – 1968 р. у всіх районних вузлах зв’язку, поштамті, ОПП були встановлені й уведені в експлуатацію засоби поштової механізації, які в 5-6 разів збільшили продуктивність праці на вантажно-розвантажувальних роботах, штемпелюванні кореспонденції і на транспортуванні пошти до поштових вагонів та автомашин. Уже в період державної незалежності України в 2004 р. відбувся перший етап реструктуризації Укрпошти і вона почала функціонувати як самостійна господарська одиниця.

З початку жовтня 2006 р. в Івано-Франківській дирекції ПАТ Укрпошта відбувся черговий етап реорганізації підприємства. Створено шість центрів поштового зв’язку. Івано-Франківський поштамт – центр поштового зв’язку номер один. Сюди ввійшли Тисменицький і Тлумацький цехи обслуговування споживачів (ЦОС). Другий центр – Калуський, куди належать Долинський і Рожнятівський ЦОС. Третій центр – Коломийський, туди входить Городенківський та Снятинський цехи обслуговування споживачів. Четвертий центр – Надвірнянський, куди належать Богородчанський і Яремчанський ЦОС. П’ятий центр – Косівський, куди входить Верховинський ЦОС. І шостий – Галицький центр поштового зв’язку, куди входить Рогатинський ЦОС.

Існуюча мережа об’єктів поштового зв’язку забезпечує мешканців – 819 населених пунктів в т.ч. 234 населених пунктів з статусом гірського (497 відділень поштового зв’язку, в тому числі: 420 сільських і 77 міських).

Центр обробки та перевезення пошти (ЦОПП) на Івано-Франківщині обслуговує (86 автомобілів) 4 внутрішньообласних та 40 внутрішньорайонних маршрутів.

Шановні передплатники!

 
Пропонуємо Вам оформити передплату на періодичні друковані видання з поточних місяців 2019 року.
Приймання передплати проводиться:

 • на видання загальнодержавної сфери розповсюдження в обласних центрах та місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа, включно, кожного місяця, що передує передплатному;
 • на місцеві видання (обласні, міські, районні) до 25 числа, включно, кожного місяця що передує передплатному.

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 27 березня 2018 року №140 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів».

Запрошуємо Вас оформити передплату на улюблені періодичні видання!

Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн передплата»

Каталог видань України «Преса поштою» на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог видань України «Преса поштою» на 2019 рік (I півріччя) завантажити.
«Каталог видань зарубіжних країн» на 2019 рік (I півріччя) завантажити
Каталог місцевих видань на 2019 рік (I півріччя) завантажити

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний місцевий номер телефону Контактний корпоративний мобільний e-mail
Івано-Франківська (0342) 53-14-40 (050) 500-14-65 IFPeriodiki@ukrposhta.com