АТ «Укрпошта» здійснює закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі», відповідно інформацію щодо планування та проведення закупівель постачальники можуть знайти на prozorro.gov.ua.
Учасники наших закупівель подають тендерні пропозиції після реєстрації на авторизованих електронних майданчиках. Щоб знайти тендер, скористуйтеся пошуком на порталі prozorro.gov.ua, у модулі аналітики bi.prozorro.org або здійсніть пошук на майданчиках. При пошуку наших тендерів можна використовувати декілька фільтрів (код CPV + тип процедури, код CPV + регіон + очікувана вартість тощо).
Найпоширенішою і основною процедурою наших закупівель є процедура відкритих торгів.
Процедура відкритих торгів — це максимально прозора процедура, що дає змогу брати участь у торгах будь-якому постачальнику, який зацікавився оголошенням і супровідною йому тендерною документацією на веб-порталі закупівель та подав свою пропозицію.
Процедура відкритих торгів застосовується практично для будь-якого предмета закупівлі.
Закупівлі, на які дія закону не поширюється, товариство здійснює за внутрішнім порядком, який передбачає, зокрема, можливість виправлення помилок учасниками таких закупівель.

Дізнайтеся більше про сім простих кроків, які допоможуть перемагати у наших тендерах: детальніше.
Для переможців тендерів буде корисною інформація, яка допоможе вчасно виконати наші вимоги в частині підтвердження відсутності підстав для відмови в укладанні договору: детальніше.
Також нами оголошено першу закупівлю палива за рамковою угодою: детальніше.
Інформацію про оголошення проведення торгів на укладення рамкової угоди на закупівлю природного газу для опалення ви знайдете у документі за посиланням.

Вебінар «Постачати Укрпошті легко! Нові можливості для партнерства»

Що закуповує Укрпошта через ProZorro і якими правилами керується, крім закону про публічні закупівлі? Які зазвичай умови містять тендерна документація і контракти? Як відбувається контроль якості та забезпечується конкуренція? Про це і не тільки ви дізнаєтеся, переглянувши вебінар.