Історичні пам’ятки на конвертах Укрпошти

DSC06640 DSC06641 DSC06642 DSC06644 DSC06681

23 квітня 2016 року Укрпошта провела урочисту церемонію спеціального погашення, присвяченого до 150-річчя заснування Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича. Житомир, 10014».

 

Церемонія спецпогашення відбулася в актовій залі бібліотеки, і стало одним із заключних заходів відзначення 150-річного ювілею з часу заснування.

 

У церемонії спецпогашення взяли участь заступник Голови Житомирської обласної ради Наталія Рибак, начальник управління культури Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Градовський, директор Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича Василь Врублевський та заступник директора Житомирської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Анатолій Кулаківський.

 

В день 150-річчя такої видатної пам’ятки української культури Укрпошта вирішила долучитися до відзначення та випустила немарковані художні конверти з зображенням книгосховища, які можна придбати у відділеннях поштового зв’язку. Це сприятиме підвищенню популярності бібліотеки не тільки серед українців, але й серед гостей України. Бібліотеки, і зокрема Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Ольжича виконують непосильну роботу, щоб поширювати знання та культуру серед усіх верств населення.

 

«Велика-бо користь від навчання книжного. Книги-мов ріки, які напоюють собою увесь світ; це джерело мудрості, в книгах-бездонна глибина; ми ними втішаємося в печалі, вони-узда для тіла і душі…»

 

(«Повість минулих літ.»)