Івано-Франківською дирекцією підведено підсумки роботи за 2015 рік

підсумки

У Івано-Франківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулася нарада за підсумками роботи 2015 року та перспективи роботи підприємства в І кварталі 2016 року, в ході якої були розглянуті питання про результати роботи за різними напрямками діяльності дирекції, зокрема: виконання планових показників, розвиток приорітетних напрямків маркетингової діяльності підприємсва, якість обслуговування споживачів, зростання продуктивності праці, тощо.

 

Так, за результатами роботи 2015 року Івано-Франківською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» досягнуто виконання дохідної частини на рівні 103,9% до планових завдань, та забезпечено ріст до аналогічного періоду минулого року на 7,5%, або на 3,4 млн. грн.

 

Крім того, забезпечено зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника на 12,8%.

 

Рівень виконання плану доходів та заходи по оптимізації чисельності дозволили підвищити продуктивність праці персоналу на 12,5%.

 

Директор Івано-Франківської дирекції Фалдина В. В. в своєму виступі позитивно охарактеризував роботу поштовиків на протязі 4 кварталу 2015 року та спрямував його на підвищення уваги до виконання дохідної частини та забезпечення прибуткової діяльності у 2016 році, що дасть можливість вирішення проблемних питань. Адже на сьогоднішній день, як зазначив керівник, серед першочергових завдань є підвищення ефективності надання поштових послуг, опираючись при цьому на стратегічні завдання УДППЗ «Укрпошта». За його словами, ми маємо великий потенціал і можливості, які потрібно правильно використовувати та кожному працівнику дбайливо ставитись до своїх обов’язків, виконуючи роботу швидко та якісно.

 

Підсумовуючи нараду Володимир Володимирович висловив надію, що результативність роботи Івано-Франківської дирекції буде лише підвищуватись, реалізовуватимуться численні проекти, буде проведений капітальний ремонт в об’єктах першої необхідності. А також було наголошено на необхідності підвищення стандартів обслуговування клієнтів шляхом налагодження діалогу з громадськістю.

 

За результатами наради була затверджена Ухвала «Про підсумки роботи Івано-Франківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за 2015 рік та завдання соціально-економічного розвитку на 2016 рік.