Із Днем міста!

od1

Дорогі земляки! Прийміть сердечні вітання із Днем міста! Цього року ми відзначаємо 600-річчя з часу першої письмової згадки про Одесу (1415). Мова йде про поселення Хаджибей, на місці якого в 1794 році було засноване наше місто.

 

Одесі з моменту її заснування було визначено стати одним з найбільших морських портів країни, містом-трудівником, містом-героєм!

 

З дня заснування Одеси в нашому регіоні склалася дружня багатонаціональна родина. Кожен, хто живе і працює на цій землі, допомагає своєю працею ставати місту все красивішим та успішнішим.

 

У ці святкові дні саме час добрим словом згадати всіх, хто зберігав честь і славу нашого міста за часи його існування, згадати знаменитих і безвісних тих, кому була і залишається вітчизною Одеса. Серед них чимало й працівників поштового зв’язку, які вносили вагомий внесок у розвиток міста.

 

Від душі бажаю всім стабільності та оптимізму, мира нашій Одесі! Нехай свіжі ідеї й сміливі рішення завжди успішно втілюються в життя на благо улюбленого міста! Нехай не покидають ваші будинки згода і любов! Бажаю всім городянам і громадянам нашої країни мирного неба над головою!

 

Денис Петров,
Директор Одеської дирекції УДППЗ «Укрпошта»