Із святом!

9 жовтня світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти. 140 років тому у Швейцарії на першому Міжнародному Поштовому Конгресі в системі ООН було створено Всесвітній Поштовий Союз та підписано Бернську угоду, яка унормувала правила вільного обміну міжнародного поштою. На сучасному етапі ВПС відіграє провідну роль у справі активізації поштових послуг. Серед його головних завдань – сприяння розвитку всесвітньої поштової служби, поліпшення якості поштового обслуговування клієнтів. Україна бере активну участь у роботі Всесвітнього поштового союзу.

 

Посилене поширення Інтернету не змінило звички громадян – писати листи. Люди продовжують писати листи, поздоровляти один одного зі святами. Так що, безпосередньо поштові послуги найбільш затребувані. От і в нинішній акції «За мир в єдиній Україні», яку ініціювала «Укрпошта» до Всесвітнього Дня пошти, листи стають об’єднуючим початком для всіх громадян України. Це й зрозуміло, адже власноруч написаний лист несе тепло рук, частинку душі і серця, і не може залишати нас байдужими.

 

Багато жителів Одещини вдячні поштовикам за те, що вони забезпечують їм зв’язок із зовнішнім світом, дарують можливість спілкування з рідними та близькими, що живуть далеко від них, дають можливість отримувати інформацію з газет і журналів. Завдяки одеським поштовикам, галузь зв’язку є однією із важливих складових економіки області, істотно впливає на розвиток соціальної сфери.

 

Удосконалюючи технологічну базу підприємства, використовуючи сучасне устаткування, одеська пошта пропонує населенню ефективні й удосконалені види послуг. Це досягається завдяки відданим своїй справі кваліфікованим, цілеспрямованим працівникам підприємства.

 

Бажаю вам, дорогі колеги, успішної роботи, вдячних відгуків від населення, здоров’я, сімейного щастя! Від усієї душі бажаю благополуччя, надійних ділових партнерів, а також подальших успіхів у розвитку поштового зв’язку і головне – мирного неба над головою, єдності і соборності України!