Кадрові зміни в Укрпошті

19 грудня Михайло Паньків написав заяву про звільнення з посади в.о. Генерального директора УДППЗ «Укрпошта» за угодою сторін. Виконання обов’язків генерального директора тимчасово покладено на Ткачука Ігоря Віталійовича, який обіймав посаду заступника генерального директора – керівника апарату Укрпошти.

 

Новопризначений Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський в інтерв’ю агентству «Інтерфакс» заявив, що кадрові зміни на Укрпошті однозначно будуть. «Незабаром буде оприлюднено нового керівника. Це буде дуже успішний бізнесмен, який ніяким чином не конкурує з Укрпоштою. Я провів багато інтерв’ю з різними людьми, які претендують на посаду очільника Укрпошти, і його ідеї були найпередовішими», – повідомив міністр.

 

Андрій Пивоварський також заявив, що Укрпошту буде корпоратизовано. Не виключено, що до процесу акціонування (корпоратизації) будуть залучені іноземні консультанти, зокрема компанія Rothschild & Cie, яка займалася реструктуризацією British Post та успішно вивела її IPO на біржу. В Укрпошті багато непрофільних активів, від яких доведеться позбавлятися. Є профільні активи, які важко утримувати.

 

«На сьогодні Укрпошта, як і Укрзалізниця, – дещо розрізнені підприємства, які мають багато структурних підрозділів з дублюючими функціями. Необхідно централізувати управління, грошові потоки, провести міжнародний аудит», – сказав Андрій Пивоварський. За його словами, Укрпошта працює сьогодні в досить складному конкурентному середовищі (наприклад, за останні роки з’явилася низка конкурентів у сегменті доставки посилок).