Казка у «Смарагдовому місті»

d12

Донецька Дирекція УДППЗ “Укрпошта” та концертне агенство 3DVoice Family м. Слов’янськ за підтримкою жителів Донецької області 21 серпня 2015 р. організували свято для сиріт – дітей, які знаходяться у СРЦ “Смарагдове місто” м. Святогірськ Донецької області. Ми вже неоднарозово розповідали про цей заклад, там знаходяться діти з різних міст Донецької області, які позбавлені батьківського піклування. Усі речі, які були зібрані вже доставлені дітям! Діти у захваті, а ми дуже раді, що нам випала така можливість допогти малечі та організувати для них свято!

 
d11

Дітлахів розважали аніматори-фіксіки, які у їх віці є дуже актуальними героями! Стільки радості, здивування в очах ми ще не бачили! Буря емоцій, радості, посмішок! Діти разом з Сімкою та Ноліком танцювали, відгадували загадки, приймали участь у різноманітних конкурсах!
Вже не вперше ініціатором свята для дітей є працівник Донецької Дирекції – інженер I категорії відділу продажу послуг – Попова Анна.

 
d13

Дуже хотілося б подякувати концертному агенству 3DVoice Family, які працюють по усій Донецькій області, за іх підтримку та допомогу в організації дивовижного свята для дітей! Щиро дякуємо Вам від усього сердця, за посмішки дітей, за позитивний настрій!

 

Також слова подяки заслуговують і жителі м. Слов’янська, Артемівська, Краматорська! Усі речі, які були передані до Донецької Дирекції «Укрпошта» знайшли своїх маленьких нових господарів.

 

Казка ще не закінчилась… Донецька Дирекція УДППЗ «Укрпошта» і надалі буде проводити подібні заходи у дивовижному «Смарагдовому місті». Творимо добро разом!