Казковий Дід Мороз від Укрпошти привітав з Новим роком малечу Харкова

Новорічні свята мають неповторний колорит. Його створюють традиційні казкові герої та атрибути – Дід Мороз, Снігуронька, прикрашена ялинка, вітання подарунки…

 

У рамках всеукраїнської новорічної акції «Пошта Діда Мороза» 25 грудня в операційній залі 52 відділення зв’язку м. Харків відбулось урочисте спецпогашення поштової новорічної марки на конверті «Лист Діда Мороза».

 

Перші відбитки календарного штемпеля на конверті проставили директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Віталійович Мурашов, представник Харківської обласної державної адміністрації Наконечний Володимир Васильович та маленькі харків’яни, що завітали на свято.

 

Для дітлахів поштовики Харківщини створили справжнє диво: провели казкові ігри, продемонстрували роботу помічників Діда Мороза та підготували подарунки – традиційно в обмін на новорічні вірші, адже так хочеться, щоб діти якомога довше вірили в казку.

 

Нині на адресу Харківської дирекції надійшло більше півтори тисячі листів від малечі. Приємно, що більшість з них несуть у собі добро і тепло. Звертаючись у листах до казкового дідуся, малюки розповідають йому про свої родини, побут, надсилають яскраві малюнки. Діти просять зробити здоровими та щасливими всіх людей, наділити їх усмішками та добрими серцями. В усіх дитячих листах – щирість, чистота, дитяча непохитна віра в краще.

 

Поштовики Харківщини обробляють кожен лист, аби діти, що написали Діду Морозу, Святому Миколаю чи Санта Клаусу, не залишились без уваги.