Казковий настрій від Укрпошти

342 січня на поштамті–ЦПЗ №1 (м. Дніпропетровськ) в рамках проекту «Пошта Українського Діда Мороза» від Укрпошти відбулося новорічне свято для малечі!

 

З 18 грудня 2015 р. Дід Мороз подорожує всією Україною. І нарешті, довгоочікуваний герой новорічних свят завітав до Дніпропетровська!52

 

30 грудня свято «Пошта Українського Діда Мороза» пройшло на поштамті у м. Запоріжжя, куди завітало багато дітей. А тому, Дід Мороз привіз із собою подарунок від цих діток – всі вони написали листа до дніпропетровців. В листі вкладені всі побажання радості, добра, миру, здоров’я та всього найкращого, що могли передати дітлахи своїм одноліткам.

 
76

На свято прийшли дітки, які в своєму листі висловили велике бажання зустрітись з Дідом Морозом. Також були присутні діти із Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Дніпропетровської міської ради, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок», середньої загальноосвітньої школи №81 і №83, та навіть дорослі гості, які не байдужі до цього свята.98

 

Ще за 2 місяці до новорічного свята маленькі мрійники активно почали писати листи Діду Морозу. І ось уже півтори тисячі листів надійшло до його Резиденції від дітлахів Дніпропетровщини.

 

Вся малеча разом із Дідом Морозом взяла участь у спецпогашенні марки «Пошта Українського Діда Мороза».

 

Ця незабутня подія стала особливою у їх житті! Дітлахи ділились на команди, змагались у конкурсах, разом малювали, танцювали, водили хороводи, знайомилися один з одним та отримували чудовий настрій та подарунки!

 

Діти з особливим натхненням писали листа до дітей із Слов’янську, які вже 4 січня його отримали та разом з Дідом Морозом та Снігуронькою радо зачитали.

 

Дідомобіль продовжив свою подорож країною, але залишив в пам’яті дніпропетровських мрійників яскраві, щасливі моменти свята на яке діти наступної зими будуть чекати знов!