Керівник Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег МУРАШОВ зустрівся з працівниками підприємства, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

IMG_4476

26 квітня 2016 року, у день 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, в Харківській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулась зустріч керівництва підприємства з працівниками, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

«Сьогодні виповнюється 30 років з дня Чорнобильській трагедії, і ми, як і раніше, з болем в серці згадуємо цю печальну дату, – звернувся до учасників зустрічі директор підприємства Олег Мурашов. – На жаль, за роки, що минули від дня цієї катастрофи, у суспільстві помітно зменшилась гострота сприйняття чорнобильських проблем, увага до вирішення питань соціальної підтримки ліквідаторів наслідків аварії та постраждалих від радіаційного впливу. Проте, наш обов’язок – завжди бути уважними до сімей загиблих і до тих, хто тією чи іншою мірою постраждав від катастрофи і живе поруч із нами».

 
IMG_4506

Під час зустрічі працівники Харківської дирекції – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поділились своїми спогадами про події 30-ти річної давнини. Зокрема, Володимир Лиман, листоноша із супроводження пошти Центру поштового зв’язку № 6, розповів, як його було мобілізовано у серпні 1986 року і після спецпідготовки направлено для дезактивації до селища Полісся.

 

«Я сподіваюсь, що в цьому році, який оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, проблемні питання, нарешті, знайдуть своє вирішення. Що ж стосується допомоги Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта», ми будемо спільно шукати можливості зробити все, що є зараз в наших силах», – запевнив Олег Мурашов та побажав усім присутнім міцного здоров’я та довгих років життя.

 

Всі учасники зустрічі отримали на згадку художню марку «Чорнобиль – трагедія людства» та матеріальне заохочення.