Загальна інформація

Хмельницька дирекція АТУкрпошта

29000, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 90 (5-й поверх)

тел. (0382) 70-16-50

тел./факс (0382) 70-16-83

Після проведення реорганізації обласного підприємства Хмельницькзв‘язок, з 1 січня 1995 року створено обласне підприємство поштового зв’язку Хмельницькпошта.

Хмельницькпошта, на правах філіалу, ввійшло до АТ Укрпошта і перейменовано у Хмельницьку дирекцію АТ Укрпошта.

На сьогоднішній день в структурі Хмельницької дирекції АТ Укрпошта функціонують:

  • 5 центрів поштового зв‘язку (ЦПЗ № 2 м. Кам‘янець – Подільський; ЦПЗ №3 м. Шепетівка; ЦПЗ №4 м. Дунаївці; ЦПЗ №6 м. Славута; ЦПЗ №8 смт. Ярмолинці).
  • Поштамт (вул. Проскурівська,90, м. Хмельницький);
  • 14 центральних відділень поштового зв‘язку (ЦВПЗ смт. Чемерівці; ЦВПЗ м. Полонне; ЦВПЗ смт. Нова Ушиця; ЦВПЗ м. Ізяслав; ЦВПЗ смт. Віньківці; ЦВПЗ м. Городок; ЦВПЗ м. Волочиськ; ЦВПЗ м. Красилів; ЦВПЗ м. Деражня; ЦВПЗ смт. Стара Синява; ЦВПЗ смт. Летичів; ЦВПЗ смт. Білогір‘я; ЦВПЗ смт. Теофіполь; ЦВПЗ м. Старокостянтинів).

Мережа поштового зв‘язку налічує – 490 стаціонарних об‘єктів поштового зв‘язку, з них: 80 – міські об‘єкти поштового зв‘язку, 403 – сільських об‘єктів поштового зв‘язку та 7 пересувних відділень поштового зв‘язку.

В Хмельницькій дирекції АТ Укрпошта функціонує Дільниця кур’єрської доставки за адресою (вул. Проскурівська, 90, м. Хмельницький, 29000).

Перевезення пошти з найбільшою частотою курсування здійснюється по 74 маршрутах, з яких: 2 – внутрішньо – обласних маршрути протяжністю – 432 км., 62 внутрішньо – районні маршрути протяжністю – 9895 км., а також 10 міських маршрутів протяжністю – 1039 км.

Хмельницькою дирекцією надається близько 50 видів послуг. Поряд з послугами, які притаманні пошті, такими як приймання, оброблення, перевезення та доставка письмової кореспонденції, посилок, бандеролей, переказів, Хмельницькою дирекцією надається широкий спектр супутніх послуг. Серед яких можна назвати торгівлю товарами широкого вжитку, розповсюдження реклами, розміщення реклами в об’єктах поштового зв’язку, доставка рахунків, реалізація страхових полісів, Ліки на замовлення, Власна Марка, Єдиний електронний квиток, Посткросінг та інше.

Діяльність підприємства орієнтовано на надання якісних, конкурентоспроможних послуг задля задоволення потреб споживачів.

Директор

Хавронюк Олег Володимирович

особистий прийом громадян

понеділок 16:00 – 17:00

тел. (0382) 70-16-50

факс (0382) 70-16-


Перший заступник директора

Стрембіцький Віталій Йосипович

особистий прийом громадян

вівторок 09:00 – 11:00

тел. (0382) 70-16-80


Заступник директора

Буря Микола Леонтійович

особистий прийом громадян

п’ятниця 15:00 – 17:00

тел. (0382) 70-16-93


Заступник директора

Конопко Мирослава Григорівна

особистий прийом громадян

середа 15:00 – 17:00

тел. (0382) 70–16–60

Примітка: особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом за тел. (0382)70-16-50

Виробничі підрозділи

Центр поштового зв’язку № 2

32300, м. Кам’янець – Подільський, вул. Соборна, 9

тел. (0249) 5-03-95


Центр поштового зв’язку № 3

30400, м. Шепетівка, вул. Островського, 1

тел. (0240) 4-11-02


Центр поштового зв’язку № 4

32400, м. Дунаївці, вул. Леніна, 5

тел. (0258) 3-13-06


Центр поштового зв’язку № 6

30000, м. Славута, вул. Радянська, 32

тел. (0242) 2-26-34


Центр поштового зв’язку № 8

32100, м. Ярмолинці, пл. Шевченка, 7

тел. (0253) 2-34-47

Новини

????????????????????????????????????

Підписання Меморандуму про співпрацю

08 лютого 2017 року між Хмельницькою дирекцією Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта та Національною поліцією України в Хмельницькій області підписано Меморандум про співпрацю…


????????????????????????????????????

Благодійний захід до Новорічних та Різдвяних свят

Хмельницька дирекція АТ Укрпошта не залишається осторонь проблем дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених дітей, адже їм набагато складніше жити в суспільстві, почуватися повноцінними його членами…


Всеукраїнська програма Діти проти Раку

З 1 лютого 2016 року Укрпошта приєдналася до всеукраїнського проекту по боротьбі з дитячою онкологією – Діти проти Раку. Внески зараховуються на рахунок Міжнародного Благодійного фонду Центр соціальних проектів майбутнього, який заснований у 2011 році в м. Києві. Фонд є учасником Глобального договору ООН, працює по всій території України. Зібрані кошти витрачаються на надання екстренної медикаментозної допомоги онкохворим дітям, які проходять лікування від раку в державних установах країни.

Програма Діти проти Раку – важливий соціальний проект, який допомагає лікувати онкохворих дітей. Допомагати – це дійсно не важко, важливо просто пожертвувати невелику суму для лікування дітей, тоді разом ми зможемо врятувати чиєсь життя! Давайте разом допоможемо дітям!


Героїчний вчинок мужньої жінки

29 листопада в одному з приміщень будівлі Поліської сільської ради, Ізяславського району, Хмельницької області, де також знаходиться відділення поштового зв’язку, сталася пожежа. Вогонь перекинувся на меблі та дерев’яні конструкції перекриття будівлі.

Водночас, збитків від пожежі підприємству не завдано завдяки своєчасним заходам реагування та правильним діям на дану ситуацію начальника ВПЗ с. Поліське Корнєєвої Ніни Іванівни.

Від пожежі врятовано усе майно та товарно-матеріальні цінності, що знаходились у відділенні зв’язку, на загальну суму понад 12 тис. грн.

За сумлінне ставлення до праці, правильні, рішучі дії в надзвичайній ситуації та збереження матеріальних цінностей підприємства, начальнику ВПЗ с. Поліське Корнєєвій Н.І. висловлено слова вдячності, нагороджена грошовою премією.IMGP0179

Екскурсія на пошту

Школярі завітали до відділення поштового зв’язку, цеху обробки пошти, де побачили специфіку приймання листів та посилок, а також дізналися який шлях та етапи обробки долають газети і журнали, перед тим, як потрапити до своїх маленьких передплатників…


Привітали Ювіляра

28 листопада 2016 року т.в.о. директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Хавронюк О.В., профспілки та працівники привітали Могилу Валентину Григорівну, оператора міського відділення поштового зв‘язку №7 Поштамту, Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта з 60 – ти річчям. В галузі зв‘язку Валентина Григорівна працює 39 років. Ювілярці висловлено слова привітання та вручено квіти.


26 листопада в країні вшановують пам’ять жертв Голодомору. По всій області в цей день вшанували вічну пам’ять тих, хто загинув від Голодомору у 1932-1933 роках.

Хмельницька дирекція УДППЗ Укрпошта та структурні підрозділи не залишилися осторонь та долучилися до вшанування. Працівники взяли участь в пішій ході, поклали до пам’ятників квіти, лампадки, свічки та букетики з колосків, вшанували світлу пам’ять жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Ці трагічні події назавжди увійшли в історію українського народу та залишаться в нашій пам’яті.


23 листопада 2016 року колектив Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта радо зустрів із зони антитерористичної операції на сході України працівника дирекції – Бойчука Юрія Павловича та працівника обласного вузла спеціального зв’язку – Петраша Якова Миколайовича. Т.в.о. директора Хмельницької дирекції Хавронюк О.В. разом з головою профспілок області Бойко Д.О. тепло привітали героїв з поверненням, вручили їм сувеніри та квіти. Представники колективів вдячні своїм героям за мужність та відданість і щиро раді їхньому поверненню додому живими та здоровими.


IMGP0116

Добра справа

В Хмельницькій дирекції УДППЗ Укрпошта продовжують започатковану в місті Шепетівка добру справу. Так турбуючись за більш якісне обслуговування споживачів, Хмельницький поштамт, в листопаді поточного року, відкрив точку присутності поштового зв’язку №4 на території речового ринку міста.


DSC_0502

Від щирого серця вітаю з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення, радіо та зв‘язку – вагома основа нашого часу. Без них сьогодні неможливий суспільний прогрес та просування до європейських і світових стандартів розвитку суспільства. Поштовий зв‘язок – є невід‘ємною частино сучасного суспільства, важливою складовою інфраструктури держави. Пошта, як інститут відкритого суспільства, забезпечує нині право кожного громадянина на отримання та вільний обмін інформацією, є надійним засобом комунікації з усім світом…


IMAG0896

Хмельницька дирекція підтримала диктант національної єдності

День української мови і писемності, 9 листопада, працівники Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта відзначили дружним написанням диктанту національної єдності. На пропозицію керівника т. в. о. директора Хмельницької дирекції Олега Володимировича Хавронюка приєднатися до всеукраїнської ініціативи відгукнулися 26 працівників – начальники різних підрозділів дирекції.

Відповідний захід став як доброю нагодою проаналізувати працівникам свої сили, так і приводом згуртуватися, зібратися колективом, відчути себе командою, яка виконує спільну роботу та рухається до єдиної мети.


IMAG0896

08 листопада 2016 р. т.в.о. директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Хавронюк О.В., профспілки та працівники привітали Мельник Галину Максимівну, яка 15 років пропрацювала прибиральницею, з прекрасним ювілеєм – 70 річницею Дня народження. Ювілярці висловлено слова привітання, вдячність за працю, вручено квіти, святковий торт та пам‘ятний подарунок.


IMG_8214

Відкриття оновленого міського відділення

02 листопада 2016 року відбулося урочисте відкриття оновленого міського відділення поштового зв‘язку №3 Шепетівського центру поштового зв‘язку №3 Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта


DSCN2791_1

Колегія у Хмельницькому

27 жовтня 2016 року в м. Хмельницькому відбулась Колегія при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області. На порядку денному обговорено питання…


IMAG0860

Передплатна кампанія

В рамках передплатної кампанії на 2017рік, у поштамті Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта 19 жовтня 2016 року було проведено акцію День Передплатника


IMG_20161010_103138

Рада дирекції

10 жовтня 2016 р. Хмельницькою дирекцією УДППЗ Укрпошта проведено позачергову Раду дирекції. В нараді прийняли участь т. в. о. директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Хавронюк О.В., заступники директора, начальники відділів за напрямками, голова первинної профспілкової організації головної структурної одиниці, начальники та заступники структурних підрозділів…


IMGP0097

Екскурсія для учнів Хмельницького професійного ліцею електроніки

В порядку надання технічної допомоги та з метою повного і якісного виконання навчального плану 05.10.2016 р., в Хмельницькій дирекції УДППЗ Укрпошта було проведено екскурсію для учнів 1 курсу Хмельницького професійного ліцею електроніки, які навчаються за професією Оператор поштового зв‘язку. Учнів ознайомлено з операційними залами і дільницею доставки МВПЗ №7 Поштамту, диспетчерським пунктом, цехом оброблення пошти, музеєм…


IMG_0119

450 – річниця із часу надання Плоскирову

24.09.2016 р., з нагоди святкування 585 річниці Дня м. Хмельницького, Хмельницькою дирекцією УДППЗ Укрпошта проведено спецпогашення спеціальним штемпелем маркованого художнього конверту, присвяченого 450 – річниці з часу надання Плоскирову (історична назва сучасного Хмельницького) Магдебурзького права…


Довгоочікуваний подарунок мешканцям села

21 вересня 2016 року завдяки зусиллям керівництва ЦПЗ №2 м. Кам’янець – Подільського Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта та за сприяння голови Кам’янець – Подільської РДА Сукача Василя Олександровича, голови Районної Ради Беца Бориса Борисовича, голови Довжоцької територіальної громади Рябого Руслана Петровича відділення поштового зв’язку с. Нагоряни переїхало у нове приміщення…


DSC_0257

Проведено III Спартакіаду працівників Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта

3 вересня 2016 р. в парку імені Івана Франка міста Хмельницького відбулися спортивні змагання III Спартакіади працівників Хмельницької дирекції Укрпошти. Урочисто відкрили та нагородили переможців змагань в. о. директора Хмельницької дирекції Буря М.Л. та голова обласної профспілки працівників поштового зв‘язку Бойко Д.О…


f

Святкові дійства

23 та 24 серпня 2016 р. в місті Хмельницькому на Майдані Незалежності відбулися святкування Дня Державного Прапора України та 25 – річниці проголошення незалежності України – знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення…


Завітайте на філателістичну виставку!

В операційному залі Поштамту вул. Проскурівська, 90, м. Хмельницький, 29000) організовано філателістичну виставку, присвячену 25 – річчю незалежності України.

Філателістичні експонати будуть доступні для огляду до 05 вересня 2016 р.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захід!


IMGP0034

Підсумки роботи за 1 півріччя 2016 року

11 серпня 2016 року в Хмельницькій дирекції УДППЗ Укрпошта проведено раду дирекції на якій підведено підсумки роботи за 1 півріччя 2016 року…


IMG_20160608_135815 a

День передплатника

08 червня в Хмельницькому поштамті проведено День передплатника. В заході прийняли участь місцеві ЗМІ: Подільські Вісті, Сімейна газета, Актуально для подолян та Марічка News, які агітували передплатити свої видання та безкоштовно роздавали примірники газет…


????????????????????????????????????

Екскурсія випускників

З метою ознайомлення дітей з професією поштового працівника, у відділенні поштового зв‘язку міста Нетішин Хмельницької області відбулась екскурсія випускників ДНЗ №4 Вогник


DSC_0835 a

1 червня – Міжнародний День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій…


Колектив — основа соціального життя і відносин

Для згуртування колективу Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта та відволікання працівників від трудових буднів, профспілковий комітет дирекції, організував чудову поїздку в чарівні місця м. Чернівці та с. Банчени Чернівецької області (Свято Вознесенський чоловічий монастир)…


????????????????????????????????????

Свято Вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому…


?

У рамках проведення передплатної кампанії на 2 півріччя 2016року в структурних підрозділах Хмельницької дирекції відбуваються Дні передплатника.

Так, 18 травня 2016 року в Хмельницькому поштамті проведено День передплатника. В заході прийняли участь місцеві ЗМІ: Сімейна газета та Актуально для подолян, які агітували передплатити свої видання та безкоштовно роздавали примірники газет.

Працівники поштового зв’язку серед розмаїття газет та журналів допомогали населенню визначитись з передплатою періодичних видань, розповсюджували інформаційні матеріали редакцій та видавництв, висловили подяку учасникам заходу.


?

16 травня 2016 р. в Хмельницькій дирекції відбулася виробнича нарада щодо підведення підсумків роботи за 1 квартал 2016 р. та завдання на 2 квартал 2016 р. Директор дирекції Барчишен О.В. озвучив результати роботи дирекції вцілому та акцентував увагу на структурних підрозділах, які не виконали планові фінансові показники та спрацювали зі збитками. Заступники директора за напрямками та начальники відділів наголосили на ряді проблемних питань та вказали на резерви, впровадження яких дадуть можливість покращити ситуацію. Також голова обласної організації профспілки працівників поштового зв‘язку Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Бойко Д.О., ознайомив учасників наради зі змінами в Колективному договорі підприємства.


17 травня 2016 р. заступник директора Буря М.Л. з начальниками відділів дирекції провели виїздну нараду в ЦПЗ №3. На нараді обговорено підсумки роботи центру за 4 місяці 2016 р., розглянуто роботу об‘єктів центру, визначено недоліки та вказано шляхи їх виправлення.

За підсумками передплати періодичних видань 1 п/р 2016 р., представники редакції видання Сімейна газета вручили подарунки начальникам об‘єктів поштового зв‘язку та листоношам.


IMG_1139

Дарунок від щирого серця

Сьогоднішній день, 12 квітня, в центральній бібліотеці м. Хмельницького розпочався з дуже приємної події. Постійний читач Володимир Середюк, працівник торговельного відділу Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта, зробив гарний подарунок для книгозбірні бібліотеки, подарував підписку газети Поштовий Вісник. До такого вчинку Володимира Середюка спонукало бажання більш глибше ознайомити аудиторію читачів з підприємством УДППЗ Укрпошта, його діяльністю та новими досягненнями…


Вітаємо переможців конкурсу !!!

З 15.10.2015р. по 31.01.2016р., в підтримку рішення Міжнародного бюро Всесвітнього поштового союзу та на виконання наказу Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта, Хмельницькою дирекцією УДППЗ Укрпошта проводився регіональний етап 45-го міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру на тему Напиши листа собі 45-ти річному


Вітання діток з дитячого будинку

06 січня 2016 року в черговий раз Хмельницька дирекція УДППЗ Укрпошта завітала до дітей дитячого будинку міста Хмельницького. Діти радо та з цікавістю зустріли гостей…


Пошта Українського Діда Мороза

В цьому році, на підтримку акції Пошта Українського Діда Мороза, організованої УДППЗ Укрпошта, 26 грудня 2015 року Хмельницька дирекція провела Новорічний ранок. Працівники дирекції зібрали дітвору в новорічних костюмах для зустрічі улюблених новорічних свят з казковими персонажами…


IMG_20151214_131349

Робоча нарада з начальниками центрів та центральних відділень поштового зв‘язку

З 14 по 18 грудня 2015 р. в Хмельницькій дирекції УДППЗ Укрпошта проводились робочі наради керівництва дирекції з начальниками центрів та центральних відділень поштового зв‘язку…


21 листопада 2015 року о 13,00 год. в м. Хмельницькому на Майдані Незалежності Працівники Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта разом з громадськістю міста відзначили День Гідності та Свободи. Біля стели пам‘яті Героїв Небесної сотні віддали шану патріотизму та мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини, національних інтересів української держави. До меморіального знаку поклали квіти, а біля монументу Віра. Надія. Любов запалили лампадки.


32

Новенькі велосипеди для листонош Шепетівки

У п`ятницю 23 жовтня генеральний директор ТОВ Торговий дім Шепетівський цукор Микола Агарков вручив листоношам ЦПЗ №3 Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта 29 нових велосипедів…


1

70-річницю закінчення Другої світової війни відзначили у Хмельницькому

70 років тому, 2 вересня 1945 року рівно о 9-й годині і 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії. Цей день і став днем закінчення Другої світової війни, в яку було втягнуто понад 60 держав, 80% населення та більше 8 мільйонів українців…


hm1

День Незалежності

День прапора та День Незалежності Украіни! У 1991 році 23 серпня у столиці нашої держави замайорів синьо-жовтий стяг, давши зрозуміти усім, що тепер ми – незалежні. Тому це свято для українців є важливим. Здійснилася мрія усього нашого народу – бути господарями на своїй українській землі…


news5

Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода

02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми Схеми вийшов сюжет Корупція поштою, в якому йдеться про нібито завдані Укрпошті збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…


hm1

Укрпошта була і залишається надійним інформаційно-життєвим містком суспільства

Не зважаючи на стрімкий розвиток Інтернету, а разом з ним і електронних ЗМІ, прихильність подолян до друкованих видань залишається високою. Це досягається як збереженням і поширенням всіма учасниками передплатного процесу традицій передплати, так і, безперечно, живим спілкуванням, яке не замінять ніякі технології…


IMAG3467

Відзначення працівників Почесними грамотами з нагрудним знаком Почесна відзнака Укрпошти

31 липня поточного року в залі для засідань, в зв’язку з виходом на заслужений відпочинок, виконуючий обов‘язки директора Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Барчишен О.В. та Голова ОПО Хмельницької дирекції УДППЗ Укрпошта Бойко Д.О. урочисто вручили Почесні грамоти з нагрудним знаком Почесна відзнака УДППЗ Укрпошта


3

Робочий візит в.о. генерального директора Укрпошти до Хмельницької дирекції

30 липня п.р. в Хмельницьку дирекцію УДППЗ Укрпошта з робочим візитом завітав виконуючий обов’язки генерального директора Українського державного підприємства поштового зв’язку Укрпошта Ткачук І.В…


news_13 (1)

Кошик для дітей-сиріт

Долі дітей-сиріт завжди хвилювали і хвилюватимуть наше суспільство. В рамках проведення свята Міжнародного дня захисту дітей Хмельницька дирекція УДППЗ Укрпошта долучилася до Акції Збери кошик для дітей-сиріт, навідавшись у гості до дитячих будинків Хмельницької області…

Шановні передплатники!
З 07 жовтня АТ «Укрпошта» розпочато приймання передплати на 2020 рік

 
Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 09.09.2019 р. №686 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 24.09.2019 р. за №1052/34023 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів». Ознайомтеся із тарифами за посиланням.
 
Приймання передплати здійснюється у відділеннях поштового зв’язку, пунктах приймання передплати та безпосередньо листоношами на доставних дільницях — з 07 жовтня за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня за друкованими каталогами:

  • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя);
  • «Каталогами місцевих періодичних видань відповідної філії АТ «Укрпошта» на 2020 рік (I півріччя)»;
  • «Каталогом видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя)», розробленого для Донецької та Луганської областей.

Передплатна кампанія проводиться у такі терміни:

  • на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 грудня 2019 року;
  • на місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 27 грудня 2019;
  • з поточних місяців 2019 року в обласних центрах і місті Києві до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному.

Запрошуємо вас оформити передплату на улюблені періодичні видання!

Для швидкого та зручного оформлення замовлення скористайтеся сервісом «Онлайн-передплата»

 
Каталог видань України «Преса поштою» на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань України на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2020 рік (I півріччя), завантажити.
Каталог видань України «Преса поштою» на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог видань зарубіжних країн на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Каталог місцевих видань на 2019 рік (II півріччя), завантажити.
Графік проведення «Днів передплатника», завантажити.

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний місцевий Контактний корпоративний мобільний e-mail
Хмельницька факс: (0382) 61-83-58 (050) 650-98-27 PeriodikiHmelnick@ukrposhta.com

Оренда приміщень

Хмельницькою Дирекцією УДППЗ Укрпошта здаються в оренду нежитлові приміщення по м. Хмельницькому та по області, а саме:

1 м. Нетішин, проспект Курчатова, 2/1 площею 288,7 кв.м.
2 Білогірський район, с. Йосіпівці, вул. Центральна,18 площею 23,7 кв.м.
3 Кам’янець-Подільський район, с. Жванець, вул. 60-річчя Жовтня,64 площею 94 кв.м.
4 Кам’янець-Подільський район, с. Оринін, вул. Леніна, 84 площею 77 кв.м.
5 Кам’янець-Подільський район, с. Зарічанка, вул. Леніна, 31/3 площею 24,6 кв.м.
6 Кам’янець-Подільський район, с. Рихта, вул. Леніна, 31а площею 47,6 кв.м.
7 смт. Чемерівці, провулок Поштовий,1а площею 217,26 кв.м.
8 м. Кам’янець-Подільський, вул. Соборна,9 площею 242,1 кв.м.
9 м. Деражня, вул. Миру,15 площею 42,8 кв.м.
10 смт. Віньківці, вул. Соборної України,16 площею 90 кв.м.
11 м. Старокостянтинів, вул. Миру,1/151 площею 63,8 кв.м.
12 м. Городок, вул. Шевченка,18 площею 208,7 кв.м.
13 м. Городок, вул. Щорса,10 площею 21,9 кв.м.
14 м. Полонне, вул. Л. Українки, 112 площею 300,8 кв.м.
15 м. Красилів, вул. Грушевського,72 площею 165,4 кв.м.
16 м. Хмельницький, вул. Тернопільська,13/1 площею 205,7 кв.м.
17 м. Волочиськ, вул. Ватутіна,2 площею 44,75 кв.м.
18 м. Волочиськ, пл. Центральна,3 площею 92,05 кв.м.
19 смт. Теофіполь, вул. Леніна,38 площею 31,6 кв.м.
20 м. Хмельницький, вул. Залізняка,8 площею 257,8 кв.м.
21 м. Красилів, пл. Незалежності 3 площею 17,3 кв.м.
22 м. Ізяслав, вул. Незалежності, 6 площею 97 кв.м.
23 м. Славута, вул. Соборності. 32 площею 4 кв.м.
24 смт. Стара Синява, вул. Івана Франка, 10 площею 12,7 кв.м.