Кіровоградська дирекція

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» Кіровоградська дирекція


Українська пошта сьогодні – це єдина державна мережа поштового зв’язку, яка охоплює усі регіони, області і є найбільшим оператором на поштовому ринку держави.

Місією УДППЗ «Укрпошта» є надання споживачам високоякісних послуг у сфері поштового зв’язку, фізичної доставки поштових відправлень та товарів, фінансових, транспортних, рекламних, інформаційних та інших загальнодоступних продуктів. Підприємство обслуговує своїх клієнтів через єдину національну мережу поштового зв’язку та використовує цю можливість, розвіваючи нові продукти та служби, з метою зміцнення своїх послуг та довіри клієнта.

Кіровоградська дирекція є філіалом підприємства УДППЗ «Укрпошта». В своєму складі дирекція має відособлені структурні підрозділи: 7 центрів поштового зв’язку, 12 цехів обслуговування споживачів. В області налічується 506 об’єктів поштового зв’язку, 423 з яких – сільські, 81 – міські, 2 – пунктів поштового зв’язку.

Керівництво

В.о. директора
Протасов Сергій Вікторович
особистий прийом громадян
1-й, 3-й четвер місяця з 14:00 до 17:00
тел. 0522 35-87-00
______________________________________________________

В.о. заступника директора
Капустіна Тетяна Олександрівна
тел. 0522-35-87-13

Примітка: особистий прийом громадян здійснюється за попереднім записом за тел. (0522) 35-87-00

Інформація про закупівлі

У відповідності до Закону України «Про особливості здійснення державних закупівель в окремих сферах господарської діяльності» та Роз‘ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України про застосування положень вказаного Закону до закупівель товарів робіт та послуг Українським державним підприємством поштового зв‘язку «Укрпошта» №3302-04/23577-12 від 18.07.2012р., УДППЗ «Укрпошта» без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” має здійснювати закупівлі товарів, та послуг вартість яких не перевищує 5 млн.грн та робіт, вартість яких не перевищує 10 млн. грн., а також товарів, що закуповуються для перепродажу третім особам, за умови, що УДППЗ «Укрпошта» не займає монопольне становище щодо цих товарів на ринку.

З метою дотримання основних принципів здійснення державних закупівель, закріплених Законом України “Про здійснення державних закупівель”, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів, запобігання корупційним діям і зловживанням, відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» УДППЗ «Укрпошта» у цьому розділі розміщує інформацію про заплановані закупівлі товарів робіт та послуг, що здійснюватимуться без проведення процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель”.

Суб‘єкти господарювання, що мають бажання взяти участь у конкурсі із визначення постачальників (виконавців) при здійсненні УДППЗ «Укрпошта» закупівель товарів, робіт та послуг без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель» мають подати конкурсну пропозицію у відповідності до запиту що оприлюднюється у цьому розділі.

№ з/п
Предмет закупівлі
Дата та час подання конкурсних пропоицій
Прімітка
Новини
Кіровоградська дирекція
ПАТ “Укрпошта”
оголошує вакансії на посади:

– оператор поштового зв’язку;
– заступник начальника відділення поштового зв’язку;
– начальник відділення поштового зв’язку;
– водій автотранспортних засобів категорія В, С.
Телефон для довідок:
35-87-16, 35-87-08
067 4004974; 067 4005012
________________________________________________________
Введення в обіг марки персоніфікованої за проектом «Власна марка» та переведення її в розряд філателістичної продукції
10.12.2015 вводиться в обіг та переводиться в розряд філателістичної продукції поштова марка персоніфікована № П-17 з купоном (купон призначений для друкування сюжетів на замовлення громадян або організацій). Поля маркового аркуша оформлюються зображенням, яке обирає замовник із каталога електронних зображень УДППЗ «Укрпошта», «Власна марка» або надається замовником, відповідно до вимог Положення реалізації поштової марки персоніфікованої «Власна марка»…
________________________________________________________

Прискорена пошта – доставка на завтра
Реагуючи на потреби своїх клієнтів, Укрпошта у 2015 році запровадила нову послугу швидкісної доставки відправлень «Прискорена пошта» в межах обласних центрів, міста Києва та між ними…
___________________________________________________________________
Подаруй дитині радість читання (2)
Подаруй дитині радість читання!
В рамках передплатної кампанії на 2016 рік, Укрпошта закликає всіх небайдужих до проблеми соціального сирітства в Україні долучитися до добрих справ…
__________________________________________________________
1211
Укрпошта запускає «Пошту Українського Діда Мороза»
25 листопада 2015 року на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа центрі Укрпошта офіційно оголосила про урочисте відкриття масштабного новорічного проекту – «Пошта Українського Діда Мороза»…
__________________________________________________________
123
З Днем незалежності України
Колектив Кіровоградської дирекції УДППЗ “Укрпошта” привітав мешканців міста з Днем незалежності України…
______________________________________________
news5
Відкритий лист Укрпошти до Національної телекомпанії України та Радіо Свобода
02 липня 2015 року на Першому національному каналі в ефірі програми «Схеми» вийшов сюжет «Корупція поштою», в якому йдеться про нібито завдані “Укрпошті” збитки в розмірі 2 млн грн при продажу валюти через Авант-банк. Відео з цією програмою з’явилося також на сторінці Радіо Свобода в мережі Інтернет та сервісі YouTube…
________________________________________________________
У Голованівську вміють добре працювати!
Переможці акції «Сто газет – велосипед!» продовжують отримувати зароблені велосипеди. Минулого тижня представники «Нової газети» завітали до Голованівська.

Шановні передплатники!

З 07 вересня 2017 року об’єктами поштового зв’язку Кіровоградської дирекції ПАТ «Укрпошта» розпочато приймання передплати на періодичні друковані видання України за електронною версією Каталогу видань України «Преса поштою»*, що проводиться згідно з наказом  ПАТ «Укрпошта» від 05.09.2017 р. №1177 «Про передплату періодичних видань   на 2018 рік».

Приймання передплати здійснюється в операційних залах поштамтів, відділеннях поштового зв’язку, пунктах приймання передплати та безпосередньо листоношами на доставних дільницях.

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 08 квітня 2017 року №137 «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою» та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів».

Передплатна кампанія на 2018 рік  на вітчизняні видання проводиться за передплатними Каталогами  у наступні терміни:

  • Каталог видань України “Преса Поштою” до 16 грудня 2017 року;
  • на місцеві видання (обласні, міські, районні) до 25 грудня 2017р;
  • з поточних місяців 2018 року в Кропивницькому та містах області до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно кожного місяця, що передує передплатному.
  • на місцеві видання з поточних місяців 2018року (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами;
  • Каталог видань зарубіжних країн на I півріччя 2018 року>>> завантажити

Оформити передплату можливо у кожному відділенні зв’язку міста та області, а також у листоноші за місцем проживання.

Контакти з питань оформлення передплати

Назва дирекції Контактний місцевий Контактний корпоративний мобільний e-mail
Кіровоградська (0522) 35-87-18 (067) 400-49-68 PeriodikiKirovograd@ukrposhta.com