Колектив Південного поштамту Київської міської дирекції Укрпошти передав волонтерам проекту «Сонячні листи» більше 20 ящиків гуманітарної допомоги зібраної в рамках всеукраїнської акції «Збери кошик для дітей сиріт»

news109

Волонтери проекту «Сонячні листи», що опікуються дітьми, які втратили батьків у зоні проведення АТО (або чиї батьки зазнали поранень), доставлять цей вантаж саме тим малюкам, яким сьогодні особливо не вистачає уваги та підтримки. Волонтери проекту також опікуються дітьми з багатодітних і малозабезпечених родин.

 
_MG_4908_1

Серед речей, зібраних для малечі, чимало чудових подарунків: це і дитячі книжки та іграшки, і різноманітні набори для творчості та розвиваючі ігри – чимало з них зовсім нові або збереглися в хорошому стані. Скоро минуть літні канікули і почнеться навчальний рік, тож особливо актуальним стане нове канцелярське приладдя – олівці, фломастерами, фарбами і зошитами.

 
_MG_4943

Начальник Південного поштамту Тетяна Черкашина та голова первинної профспілкової організації Південного поштамту Людмила Лисенко розповіли, що більшу частину речей для дітей-сиріт працівники поштамту та відділень зв’язку, що входять до його підпорядкування зібрали самотужки. Найактивнішими були працівники відділень поштового зв’язку Київ-31, Київ-40, Київ-126, Київ-127, Київ-158, Київ-179, Київ-187 та адміністративний персонал Південного поштамту.

 

Ми пишаємося відкритими серцями наших колег, і надалі будемо інформувати про поїздки до дитячих будинків з метою вручення решти зібраних подарунків для діточок.

 

Нагадаємо, що благодійний проект «Сонячні листи» стартував в Україні нещодавно. Його мета – підтримка дітей, які втратили батьків під час війни на сході України. Укрпошта долучилася до участі в цьому проекті на правах партнера.