Коли панує любов

DSC04048 (4)

Напередодні Дня Святого Валентина на одеському Поштамті була надзвичайно святкова атмосфера. Багато посмішок, квітів, а в операційних вікнах – барвистих «валентинок» … Тут панувала … любов в прямому і переносному сенсі. Оскільки всіх, хто прийшов на всеукраїнську Акцію «Укрпошта зберігає почуття», присвячену святу Дню Святого Валентина, зустрічала декорація з величезних букв «LOVE», біля яких можна зробити оригінальне фото. І це ще не все! Учасники акції отримували безкоштовно лістівку-валентинку, яку відправляли коханим. У такий живий листівці – частинка душі того, хто посилає визнання. Адже «від руки» – означає «від серця». Учасники акції отритмували також стіки чаю Less spoon, (фірма виступає партнером Укрпошти). Дуже символічно, адже багато закоханих можуть розповісти, що їх любов починалася із запрошення «на чай».

 

Як відомо, ім’я цьому святу дав простий християнський священик Валентин, який таємно вінчав закоханих легіонерів, що було заборонено імператором Клавдієм. Тому організатори акції приділили особливу увагу закоханим парам. Їм дарували квіти. У числі учасників акції Алевтина Василівна і Валентин Якович. Напередодні свята закоханих вони відзначили 48 років подружнього життя. Погодьтеся, щаслива подружня пара, яка прожила в любові та злагоді довге життя, завжди викликала і викликає почуття захоплення і поваги. Як розповіла Алевтина Василівна, в їх житті завжди була присутня взаємна турбота, взаємна повага і розуміння один одного. Сьогодні вони відправили один одному святкові «валентинки» з добрими побажаннями, перш за все, – любові і здоров’я.

 

З чудовим настроєм прийшли на це свято й інші закохані пари. Багато було молоді. У їх числі студенти Одеської національної академії зв’язку ім.О.Попова Дмитро Павлюк і Валентина Урсата.

 

Сьогодні найпрекрасніший день – свято Святого Валентина, коли всі закохані можуть ще раз нагадати своїм половинкам про щирість своїх почуттів. Це класно, що Укрпошта допомагає в цьому. – говорить Валентина. –«Есемески»- це так банально, а «живий» лист дарує емоції. Укрпошта своєю акцією внесла оригінальну нотку в наші відносини. Дякуємо!

 

А одна з відвідувачок сторінки Одеської дирекції Фейсбуку, подякувавши за свято, назвала поштамт «острівом любові і щастя». Такі відгуки окрилюють …