Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги в Конотопській битві

DSCN0772_2

Конотопщина відзначила 357 річницю перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського в Конотопській битві 1659 року

 

9 липня біля пам’ятного знаку «Шаблі», що на в’їзді у Шаповалівку, відбулися урочистості щодо вшанування героїчних подвигів козаків, на якому були присутні представники місцевої влади та громадськості.

 

Біля каплиці проведено заупокійну літію за мужніх козаків, які віддали своє життя за Україну, боролися за її волю та незалежність і загинули з думкою про неї. Вшановано пам’ять великого гетьмана Івана Виговського та покладені квіти до його постамента.

 

Працівники «Укрпошти» також прийняли участь у святковому заході. На стендах була представлена поштова продукція в асортименті – конверти, листівки , на будь – який смак, журнали та газети.

 

Упродовж святкування у селі Шаповалівка працювали козацькі курені з усіх районів області, містечко майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Гості свята смакували смачним козацьким кулішем. У програмі заходів були також «козацькі забави», «посвята в козаки», робота дитячих майданчиків.