Порядок запиту інформації, проведення теле-, відео-, кіно- та фотозйомок у об’єктах поштового зв’язку

Форма запиту

Для отримання довідкової інформації, коментарів або інтерв’ю співробітників компанії, а також дозволу на проведення теле-, відео-, кіно- та фотозйомок у об’єктах поштового зв’язку необхідно електронною поштою pr@ukrposhta.com на Центр зв’язків з громадськістю.

Зміст запиту

– Для інтерв’ю

Лист має містити зміст прохання, коментар щодо теми статті (інтерв’ю), що готується, перелік питань, бажаний термін відповіді, координати кореспондента.

– Для зйомок

Лист має містити цілі та завдання зйомки, короткий сценарний план із зазначенням місця зйомки, об’єкта зйомки, дати та часу проведення зйомки, склад знімальної групи, прізвище, ім’я, по батькові та номер телефону відповідальної особи, каналу або передачі.

Проведення зйомок

Проведення фото- та відеозйомок в об’єктах поштового зв’язку здійснюється лише з дозволу Центру зв’язків із громадськістю УДППЗ «Укрпошта» за узгодженням зі Службою поштової безпеки.

Дозвіл на зйомки, виданий Центром зв’язків із громадськістю УДППЗ «Укрпошта», поширюється тільки на об’єкти, зазначені в заявці.

Причини відмови в проведенні зйомок

У проведенні зйомок може бути відмовлено, якщо вони заважатимуть процесу роботи поштового відділення, погіршуватимуть якість надаваних клієнтам послуг або умови роботи персоналу, з причин безпеки, а також у разі настання обставин непереборної сили.

Центр зв’язків із громадськістю УДППЗ «Укрпошта»:

Факс: (44) 279 59 30

e-mail: pr@ukrposhta.com