Краща листоноша місяця

qwert

Дарморос Людмила Олександрівна  розпочала свою трудову діяльність у галузі поштового зв’язку на посаді  листоноші ІІ класу відділення поштового зв’язку Оксанино Черкаської дирекції УДППЗ “Укрпошта” з листопада 2001 року.

 

Людмилі Олександрівні  притаманні висока організованість в роботі, дисциплінованість. Вона вміє наполегливо досягати поставленої мети, шукати  індивідуальні підходи до людей і оптимально вирішувати виробничі завдання.

 

Мудрі поради професіоналів – наставників і колег допомогли їй набути значного досвіду. Людмила Олександрівна труднощі ніколи не вважала нездоланними перешкодами. Ось вже багато років Людмила Олександрівна заходить у кожен двір довіреної їй дільниці. Земляки нетерпляче її чекають, люблять поспілкуватися, а ще вчасно отримувати пенсії та соціальні допомоги, листи, газети.

 

На даний час планові показники Людмили Олександрівни найвищі у відділенні. За час роботи на Людмилу Олександрівну  не було жодного нарікання з боку користувачів послуг поштового зв’язку. Вона є прикладом наслідування для багатьох листонош.

 

Кандидатура Дарморос Людмила Олександрівни  рекомендована для заненсення на Дошку пошани  УДППЗ “Укрпошта”.