КРАЩІ З КРАЩИХ НА СУМЩИНІ

20160303_091818

Гортаючи персональні картки працівниць Укрпошти, навіть найзатятіші феміністки мали б переможно посміхатися. Адже переважну більшість співробітників цього підприємства складають саме жінки, котрі, як відомо, надзвичайні: працелюбні, відповідальні, кропіткі у роботі. І це вже геть не жарти…

 

Традиційно навесні сумські поштовики проводять завершальну нараду, підбиваючи підсумки року минулого. Втім цієї весни захід видався дещо незвичними, святковими та урочистими. Адже саме напередодні стали відомі переможці професійного конкурсу «Кращий працівник відділення поштового зв’язку-2015». Цей традиційний конкурс проходить з метою забезпечення виконання планових завдань зростання доходів за рахунок активізації надання послуг, якісного обслуговування споживачів, підвищення продуктивності праці, формування позитивного іміджу УДППЗ «Укрпошта» та матеріальної зацікавленості працівників у кінцевому результаті роботи. У ході конкурсу, що відбувається в три етапи, були названі переможці в кількох номінаціях: «Кращий начальник», «Кращий заступник начальника», «Кращий оператор поштового зв’язку», «Кращий листоноша» серед відділень поштового зв’язку області.

 

Зокрема, у місті Суми переможницями стали дев’ять співробітниць. Так, дипломами переможців і грошовими преміями були відзначені: Лідія Боброва – начальник ВПЗ №16, стаж роботи 28 років; Валентина Коропченко – начальник ВПЗ №3, стаж 36 років; Лариса Кривошап – начальник ВПЗ №35, стаж 6 років; Людмила Педосенко – начальник ВПЗ №21, стаж 11 років; Вікторія Сердюк – начальник ВПЗ №30, стаж 17 років; Валентина Таранченко – заступник начальника ВПЗ-Суми, стаж 10 років; Людмила Коваленко – заступник начальника ВПЗ №3, стаж 9 років; Людмила Хоменко – заступник начальника ВПЗ №30, стаж 16 років; Ірина Рабінович – оператор поштового зв’язку 3-го класу ВПЗ №30, стаж 2 роки.

 

Розповімо хоча б про трьох із них… У юні роки Людмила Коваленко отримала фах вчителя молодших класів, певний час була вихователькою у дитсадку. Втім життя повернулось так, що роботу довелось змінити. «І я тому, – запевняє пані Людмила, – дуже рада. Колектив у нас (сумське ВПЗ №3) хороший: дівчата душевні, людяні, професійні. І головне: є взаємовиручка у роботі. Працювати з ними дуже легко, але ж я й сама, майже 8 років, доки не була призначена на посаду заступника начальника ВПЗ, пропрацювала оператором поштового зв’язку. Звісно, у керівника та заступника відповідальності й роботи більше. Доводиться вирішувати складні питання: нарікання прискіпливих клієнтів, технічні нюанси в роботі. Але з такими професійними операторами ми завжди в лідерах. До того ж, мені допомагають знання, отримані у профільному Харківському коледжі Державного університету телекомунікацій і зв’язку».

 

А от Вікторія Сердюк розпочала свою трудові діяльність у 1999 році. Від початку працювала оператором поштового зв’язку, і було це у приміщенні головної каси сумського Поштамту. Зарекомендувала себе як чесний, відповідальний працівник, професіонал високого класу. У червні 2009 пані Вікторію призначено начальником ВПЗ Суми. «Наш начальник відділення належить до тих людей, яка ділом показує свій професіоналізм, і на чий досвід та знання рівняються старші й молодші колеги», – говорять про Вікторію Олександрівну її оператори.

 

Лариса Кривошап прийшла на пошту ще юною дівчиною, одразу після десятого класу. І було це у 1977 році. Від початку працювала телеграфісткою в поштовому відділенні по вул. Фрунзе (нині Воскресенська). Заочно закінчила Київську політехніку, була заступником начальника ВПЗ №7, звільнилась. Але без звичної і, як з’ясувалося, улюбленої роботи не витримала: пішла на роботу оператором поштового зв’язку. У тому ж ВПЗ № 24 стала заступником, а згодом і начальником. «Цьому відділенню, що розташовувалось по вул. Харківській, 24, – згадує пані Лариса, – присвятила чверть віку, працювала до самого його закриття». Звідти – призначена начальником ВПЗ №35, що по вул. Дем’яна Коротченка, де працює й по ці пори. «Робота мені до серця, – щиро усміхається пані Лариса. – Я дуже люблю людей, спілкування, а їх – цікавих, нестандартних, привітних та не дуже – за день, ой, скільки проходить!.. Мені подобається вивчати людей, від кожного можна щось почерпнути. Ну, і звісно, люблю допомагати!..»

 

Вітаючи співробітниць з професійною перемогою та жіночим святом весни і краси, вручаючи їм дипломи та грошові премії, керівник Сумської дирекції «Укрпошти» Микола Скомороха подякував їм за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та шанобливе ставлення до клієнтів, а також закликав ділитися набутим досвідом з новим поколінням поштарів. До слів привітань приєдналася заступники, начальники відділів та голова Сумської обласної профспілки поштовиків Тетяна Євдокимова.