1. Замовити кур’єрський забір можна, оформивши заявку за посиланням. Також замовити кур’єрський забір можна, зателефонувавши до контакт-центру 0 800 300 545. Оператор КЦ оформлює заявку на виклик кур’єра. На етапі прийому заявки, оператор КЦ перевіряє за довідником наявність обмежень на пересилання даного товару і повідомляє про це відправнику. Відправник може самостійно перевіряти умови пересилання поштових відправлень до інших країн (на сайті є онлайн-сервіс «Предмети, що заборонені до пересилання», потрібно вибрати країну призначення ), де також вказані обмеження по вазі, максимальній сумі оголошеної вартості тощо.
  2. В обласних центрах забір робить відокремлений кур’єрський підрозділ; в інших містах – поштар, закріплений за вказаною ділянкою.
  3. Вартість послуг:
    – якщо це одиничний забір 1 шт. – 15 грн (з ПДВ);
    – якщо масовий забір (більше ніж 10 відправлень) детальніше тариф за посиланням. 
    Максимальна вартість «кур’єрського забору»- 240 грн (з ПДВ), максимально вага забору за один раз – 1500 кг.
  4. Кур’єр приїжджає до відправника з вагами для перевірки маси пересилання та бланками СN22 або CN23. Кур’єр присвоює трекінг-номер відправлення, який вказується у фіскальному чеку, який вручає Відправнику на місці забору відправлення. Оформлення на адресі відправника буде швидше, якщо підготувати супровідні документи в особистому кабінеті та роздрукувати їх до приїзду кур’єра.
  5. Кур’єр обов’язково проводить огляд вкладення пересилання на предмет заборонених товарів і оформлює відправлення.

Більше інформації про міжнародну доставку на сайті або в Контакт-центрі за телефоном 0 800 300 545