“Лідер у сфері обслуговування”

DSC_3210

Одеська дирекція УДППЗ “Укрпошта” стала лауреатом рейтингу популярності півдня України “Народне визнання” у номінації “Лідер у сфері обслуговування”.

 

Ось уже 15 років в Одесі проводиться щорічний рейтинг популярності людей і подій півдня України – «Народне визнання». Рейтинг став невід’ємною частиною суспільного життя міста і краю і користується великим авторитетом у одеситів. Засновником проекту став Південноукраїнським Медіа Холдинг, в який входять газети «Аргументы и факты в Украине», «Комсомольськая правда в Україне», «Наш город», журнали «Фаворит удачи» і «Теленеделя» та інші видання. Кращих з кращих номінантів визначає багатотисячна аудиторія читачів.

 

Глава оргкомітету, Заслужений журналіст України, голова Ради директорів компанії «Південноукраїнський Медіа Холдинг» Петро Галчанський, відкриваючи церемонію нагородження, заявив, що головна ідея «Народного визнання» у тому, щоб за допомогою яскравих прикладів самовідданого служіння Батьківщині виховувати нові покоління, замислюватися про істинні цінності в житті.

 

Серед номінантів відомі політичні та громадські діячі, науковці, педагоги, керівники виробничих підприємств, музиканти, артисти, а також військові, які відзначилися в зоні бойових дій на Сході країни, які самовіддано захищали нашу Батьківщину.

 

За традицією до цієї події була випущена Власна марка, презентація якої відбулася в ході церемонії нагородження.

 

У цьому році «Лідером у сфері обслуговування» стала Одеська дирекція УДППЗ «Укрпошта» в особі її директора Дениса Петрова. Почесний кубок йому вручив голова Одеської організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін. Підставою для присудження високої нагороди є зрослий авторитет підприємства, розширення спектра послуг. Споживачі по достоїнству оцінили такі послуги, як кур’єрська доставка, виплата грошових переказів по міжнародним платіжним системам, оформлення кредитних, депозитних та страхових договорів, продаж електронних квитків тощо.Одеська пошта порадувала одеситів відкриттям нових та оновлених відділень зв’язку. Продовжує вдосконалюватися технологічна база підприємства з використанням сучасного устаткування.

 

За думкою Дениса Петрова таке визнання стало можливим завдяки відданим своїй справі кваліфікованим, цілеспрямованим працівникам підприємства, які дарують людям радість спілкування, роблять життя яскравимта цікавим.