1 липня 2015 року директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Мурашов відвідав відділення поштового зв’язку Великий Бурлук – 2 Центру поштового зв’язку № 5

2 (3)

У рамках поїздки відбулась зустріч з колективом відділення поштового зв’язку Великий Бурлук – 2 Центру поштового зв’язку № 5, під час якої директор Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» привітав працівників поштового зв’язку з Днем Конституції України.

 

«Сьогодні це державне свято набуває надзвичайної важливості – це вже не просто данина традиції, а й консолідуючий фактор українського народу. Тільки спільними зусиллями ми побудуємо громадянське суспільство, де на першому місці буде стояти людина, її права і свободи, де буде панувати закон, демократія і справедливість – саме ті цінності, які є основою нашої Конституції», – підкреслив керівник Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Також Олег Мурашов передав усім присутнім на заході вітання з державним святом від в.о. генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігоря Ткачука і зазначив, що у сучасних умовах на працівників поштового зв’язку покладена велика відповідальність.

1 (5)

«Я вітаю вас сьогодні не лише як громадян України, а й як професіоналів, які усвідомлюють всю повноту відповідальності, що лягає на плечі співробітників «Укрпошти» – Національного оператора поштового зв’язку України», – наголосив Олег Мурашов.

 

За багаторічну сумлінну працю, надзвичайно потрібну людям і державі, та з нагоди Дня Конституції України, Подяку Генерального директора УДППЗ «Укрпошта» отримала начальник відділення поштового зв’язку Великий Бурлук – 2 Центру поштового зв’язку № 5 Колесніченко Олена Миколаївна.

 

«Я дуже вдячна за цю нагороду. Я працюю на посаді начальника відділення понад 24 роки. Мої рідні теж працювали на пошті – спільно у нас майже 180 років стажу роботи в галузі зв’язку, тому я душею і серцем з поштою. Моє життя, всі мої думки – з поштою. Також я хочу подякувати своєму колективу – за взаємоповагу, підтримку, за розуміння. Впевнена, ми і надалі будемо спільно працювати, виконувати поставлені перед нами завдання і вносити свій вклад у розвиток української пошти», – висловилась Олена Колесніченко.