Листоноша місяця працює у ВПЗ № 7…

У 7-му поштовому відділенні Одеси тепло і затишно. На стелажах свіжі газети і журнали, різний, так званий, супутній товар – мило, шампуні, пральні порошки і багато іншого. Така звична картина для листоноші Клавдії Мефодіївни Шашковій.

 

– Напевно, якби скласти всі листи й посилки, які пройшли через її руки, мабудь могла би вирости справжнісінька гора на зразок Говерли, – говорить начальник ВПЗ Олена Камінська, – адже цього року Шашкова відзначатиме 50 років роботи на пошті.

 

Вона дуже відповідальна людина, всією душею віддана обраній справі, добрий фахівець. У свій час закінчила Одеський електротехнікум зв’язку. А ще вона щира, товариська, охоче ділиться своїм досвідом із молодими працівниками, ось такими, як я, наприклад. Я не раз до неї зверталася за порадою.

 

Графік роботи у Шашкової напружений, особливо в дні виплат пенсій, оскільки в цей день пенсіонери нерідко оплачують і комунальні послуги, купують періодику, марки, конверти та інше. До кожного клієнта у неї свій підхід і добре слово. Не випадково в районі, який обслуговує 7-е відділення (а це центр міста), вона – людина популярна і шанована, про що свідчать відгуки клієнтів, а також показники її роботи.

 

У січні Клавдія Мефодіївна виконала план на 125 відсотків. Щомісяця вона виплачує пенсію майже тисячі пенсіонерам. Своєчасно, без нарікань доставляє населенню понад 3,5 тисячі примірників періодичних друкованих видань. За минулий рік прибуток від реалізації супутних товарів склав понад 1700 грн. Завдяки їй на пошті було укладено декілька кредитних договорів тощо.

 

У січні на Поштамті-ЦПЗ № 1 Одеської дирекції Укрпошти Клавдія Мефодіївна Шашкова визнана «Листоношою місяця».