Літо, літо, літечко – золота пора, про це знає уся дітвора

Літні канікули – це завжди приємно. Закінчилися уроки, позаду залишилися дзвінки, перерви, а попереду – яскраві, теплі дні. Побувати у таборі, весело відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літо» написати про яскраві та незабутні враження від відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини.

 

Щороку, адміністрація Вінницької дирекції Укрпошти, приділяє велику увагу питанню відпочинку та оздоровленню дітей працівників. На сьогоднішній день оздоровлено 75 дітей, серед яких 16 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 2 – що постраждали від наслідків ЧАЕС та 1 дитина позбавлена батьківського піклування.

 

«Дітям наших працівників було запропоновано список із 10 дитячих оздоровчих таборів , – повідомляє директор ВД УДППЗ «Укрпошта» Костюк Наталя Петрівна. – Адже період літнього відпочинку – це відсутність уроків, домашніх завдань, щоденників. У таборах особлива увага приділяється виховній роботі дітей під час відпочинку та оздоровлення. Яка направлена на розвиток духовності, національної свідомості, відродження традицій, звичаїв, залучення дітей до заняття спортом та пропаганди здорового способу життя. Як кожна мати, я знаю, коли дитина здорова і доглянута, тоді і душа у батьків спокійна».

 

А ось що нам розповіли маленькі курортники про свій відпочинок:

 

Дмитро (12 років, м. Вінниця):

 

«Кожного року я з нетерпінням чекаю літа, адже вже 3 рік їжджу у табір ім. Ю. Рябчинської. Ви знаєте, якось я сказав мамі: їздив би у нього і їздив, аж до самої старості, та мати засміявшись відповіла, що через декілька років у мене з’являться інші захоплення. Але кілька років ще є у запасі, отож розповім вам про сам відпочинок. Там панувала своя атмосфера, кожний день був насичений подіями і зовсім не схожий на попередній. Ми постійно грали у футбол, волейбол, баскетбол і безліч інших активних ігор. До нас приїжджали пожарники, міліціонери, представники МНС, які проводили нам естафети, бесіди та розповідали повчальні історії із своєї роботи. У багатьох моїх друзів загорілися очі і там же, у таборі, вони вирішили ким хочуть працювати у майбутньому. А що мені найбільше запам’яталося, це коли нам проводили «Зірницю»: ми бігали по лісі, стріляли, перетягували канат, стрибали з перепон як десантники, шукали в землі міни неначе справжні сапери, якими виявилися банками зі згущеним молоком і багато іншого».

 

Тетяна (14 років, м. Калинівка):

 

«Життя нашого табору було насичене яскравими розважальними програмами, спілкуванням, олімпіадами та іншими веселощами. Там я зустріла багато нових друзів та навчилася танцювати. Найбільше мені запам’ятався день навпаки, коли ранок почався з дискотеки, а завершився сніданком, і деякі хлопці переодяглися у дівчат ото сміху було. А ще у нас був день професії, я виступала у ролі листоноші, як моя мама, і розносила листівки з побажаннями для своїх друзі. Це було дуже цікаво, ви б бачили які вони були щасливі отримавши листа! Я пишаюся своєю матусею, адже у неї така цікава робота – приносити людям хороші звістки».

 

Олег (13 років смт Ладижин):

 

«Я із захопленням згадую свою поїздку у табір. Спочатку я, звичайно, не хотів їхати, навіть трішки заплакав, але потім вже не хотів їхати до дому і теж плакав, але тепер вже за друзями, яких там знайшов. Одним словом з табору я привіз безліч яскравих спогадів, які завжди викликатимуть у мене посмішку. А найбільше мені запам’ятався День Нептуна, або по нашому Івана-Купала. У цей день вожаті влаштували для нас ціле дійство: ми танцювали, співали, приймали участь у вікторинах, бачили старого діда Нептуна та веселились від душі. Я вдячний своєму батькові та Укрпошті за такий чудовий відпочинок».

 

– Як згадаю ці пригоди – із хитрою посмішкою розповідає 15-річний Тарас – ех весело було, що там казати. Хлопці, дівчата, дискотеки, конкурси, чудові вожаті і гарний настрій, що ще потрібно для хорошого відпочинку. Сподобалось мені все, та найбільше запам’ятався конкурс «Майданс» під час якого усі загони одягались у тематичні костюми і танцювали. А танці я люблю, що є то є. А ще у прощальний вечір нам запалили величезне вогнище, оце було видовище.

 

Сезон якраз у розпалі, а наступна група молоді складає свої валізи у передчутті гарного відпочинку та нових вражень. Адже свіже повітря, краса природи , веселий сміх однолітків, цікаві ігри, що може бути краще у літку ніж оздоровчий заклад. Керівництво Укрпошти завжди піклується про своїх працівників та їх сім’ї підтримуючи слова народної мудрості: «Сімейна злагода всього дорожче, а коли діти здорові – тоді й батьки щасливі».