«Локомотивобудування на поштових мініатюрах України»: новинка від Укрпошти

На днях Укрпошта випустила у світ унікальне видання – «Локомотивобудування на поштових мініатюрах України». Книга є підсумком роботи національного оператора поштового зв’язку з випуску серії поштових марок «Локомотивобудування в Україні», що вийшли упродовж 2005-2011 років. Також у книзі – стисла історія створення і розвитку залізничного транспорту від 1897 до 2002 року на теренах України.

 

Художник Валерій Руденко на замовлення Укрпошти, послуговуючись консультаціями та порадами ентузіаста і популяризатора залізничної справи Олександра Гопкала, створив чудову серію марок «Локомотивобудування в Україні», яка концептуально поділяється на три частини: паровози, тепловози, електровози.

 

Мета створення таких серій – урізноманітнити й поповнити колекції досвідчених філателістів, прищепити пізнавальний інтерес молодого покоління до історії техніки, завдяки поштовій марці і в Україні, й поза межами нашої держави, продемонструвати становлення, розвиток і власне, школу вітчизняного машинобудування.

 

У книзі «Локомотивобудування на поштових мініатюрах України» кожен випуск представлено оригінальною поштовою маркою та довідковою інформацією про даний випуск на двох мовах – українською та англійською.

 

Роздрібна вартість книги – 252,00 грн. Придбати її можна у філателістичних крамницях Укрпошти.