Луганська дирекція УДППЗ «Укрпошта» та День працівників торгівлі України

4

Не зважаючи на складні умови роботи, працівники Луганської дирекції намагаються виконувати свої обов’язки та креативно підходити до їх виконання.

 

24 липня 2015р. Луганською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» було проведено ярмарки-розпродажі товарів народного споживання, періодичних видань, знаків поштової оплати та інші, приурочені святкуванню Дня працівників торгівлі.

 

В ярмарках-розпродажах прийняли активну участь всі без винятку відділення поштового зв’язку, які підійшли до проведення заходу з повною віддачею, ентузіазмом та натхненням.

 
2015-07-27 10.21.25

В рамках проведеного заходу були задіяні всі ресурси Луганської дирекції, за допомогою яких провелися ярмарки-розпродажі.

 

Були відзначені Подяками та подарунками кілька відділень поштового зв’язку, які прийняли активну участь в проведенні заходу та показали найкращі результати з продажу товарів в цілому, що дало змогу перевиконати поставлені плани, а саме:

 IMG_8938

відділення поштового зв’язку в складі Луганської дирекції – Новодружеськ, Лисичанськ-5,Сєвєродонецьк-16, Сєвєродонецьк-2, Кудряшовка, Біла Гора, Попасна-2 та дільниця з виплати пенсії та грошової допомоги,
в складі Центру поштового зв’язку №3 (м.Біловодськ) – Біловодськ-1, Марківка, Бараніковка,
в складі Центру поштового зв’язку № (м.Сватово) – Тимонове, Мілуватка, Покровське,
в складі Центру поштового зв’язку №7 (м.Старобільськ) – Новопсков, Шульгінка, Новобіла.

 

Проведення даного заходу було направлене на зацікавленість споживачів до послуг поштового зв’язку та в цілому зростання доходів Луганської дирекції.

 

За висновками проведення ярмарок-розпродажів планується впроваджувати дані заходи в подальшому для стимуляції роботи працівників Луганської дирекції та виконання планів.